Яка вона – справжня любов? Що переживає закохана людина?

Що таке любов? Цьому поняттю присвячено багато різних визначень, але жодне з них не дає чіткої і ясної відповіді.

 

shutterstock_156882656Любов буває різною: любов до батьків, сестри чи брата, протилежної статі, любов до тварин, навколишнього середовища і так далі. Це почуття настільки багатогранне і незвичне, що кожна людина може описати свої відчуття.

Отже, що ж відбувається з людиною, яка відчуває любов? Яке це – бути закоханим?

Ми постараємося доступно і ясно відповісти на дані питання.
Любов – це почуття, яке протягом всього свого життя відчувають люди, воно робить людину щасливою або ранить її серце – це відбувається в тих випадках, коли любов нерозділена.

Любов підносить також людині, ураженій нею, не тільки такі почуття як туга, депресія, ревнощі, занепокоєння, але і щастя, довіра, відчуття тепла, впевненість, відчуття необхідності коханій людині. Вона робить людей у всьому світі чистішими, добрішими і щасливішими. Посмішка на обличчі, блиск в очах і рум’янець стають нескінченними і дарують свою теплоту оточуючим.

 

Людина, яка вперше відчуває це почуття, відчуває «тремтіння» всередині себе, політ. Її друга половинка представляється їй особливою, ідеальною. Закохана людина готовий піти на все, лише б відчувати це почуття постійно. Люди, які по-справжньому люблять, не помічають недоліків в об’єкті своєї прихильності, вони в цього і не потребують, їх увага зосереджена лише на позитивних якостях свого об’єкта кохання, з’являється потреба робити людині приємне, дарувати подарунки, радість, компліменти, берегти і захищати.

Якщо ви відчуваєте прискорене серцебиття, прискорений пульс, тепло всередині себе і відчуття радості, щастя, готовність здійснити будь-який безбашений вчинок, то, швидше за все, ви закохані.

Любов — це залежність, яка діє із надзвичайною силою на людей, вона здатна не тільки повністю змінити людину, але й глобально змінити її життя.