Яка весільна сукня підходить всім?

Одним з найважливіших аспектів організації весілля є вибір сукні для нареченої. Важко знайти весільну сукню, яке підійде абсолютно будь-нареченій, зазвичай сукня вибирається за типом фігури, а також в залежності від деяких інших критеріїв.
Svadebnye-platya-foto-modnye-tendencii_i32-650x975

І все-таки існують фасони, які задовольняють вимогам, як повних, так і струнких дівчат.

Особливості вибору весільної сукні

Існує кілька загальних правил, якими слід керуватися при виборі весільної сукні. Якщо ви бажаєте додати об’єм певним частинам тіла, необхідно ці зони декорувати додатковими елементами: зробити обробку мереживами, обшити шовковими квітами або перлами, прикрасити стрічками. Таким чином, щоб додати пишності, застосовується декор. І навпаки, для зорового зменшення форм вибирається більш проста весільна сукня.

Зверніть увагу, що на сторінці http://www.vesta-bride.ru/svadebnye-platya/ ви можете придбати якісне весільне плаття за найнижчими цінами!

Якщо наречену не задовольняє її зовнішній вигляд, нижню і середню частини тіла можна приховати за допомогою сукні, яка має фасон А-силует. Такі моделі візуально збільшують довжину ніг і зріст дівчини. В цьому випадку слід одягати взуття на високих підборах. Візуально зробити талію тоншою допоможе сукня з корсетом. Об’єм невеликим грудям додадуть чашечки з ефектом пуш-ап.

При виборі весільного сукні слід скористатися допомогою когось із родичів, подруги або знайомих, щоб жодна з дрібниць не випала з поля зору, і сукня була оцінена під різними ракурсами. На примірку необхідно йти в хорошому настрої і мати для цього пристойний запас часу. Поспішати в цьому випадку однозначно не варто, адже при створенні неповторного образу доведеться зробити безліч примірок, ретельно все проаналізувати і порівняти сукні між собою.

Як вибрати весільну сукню за типом фігури?

«Пісочний годинник» — це найбажаніший для дівчини тип фігури, головною особливістю якого є пишні груди і стегна в поєднанні з тонкою талією. Щоб підкреслити всі ці переваги, найкращим варіантом будуть весільні сукні з прямою, що розширюється донизу спідницею. За допомогою корсета і широкого пояса можна підкреслити талію, складність обробки ліфа буде залежати від розміру грудей — чим він більший, тим простішим має бути декор. Занадто пишні стегна можна приховати за допомогою сукні в стилі «діснеївської принцеси».

Тип фігури «прямокутник» — це тонкість і вишуканість, при якому лінії талії і стегон виражені слабо. Нареченим такої комплекції слід уникати обтягуючих суконь. Необхідно надати фігурі більше об’єму за рахунок драпірування сукні, яка також може бути прикрашеною криноліном, плісе і обручами.

Наречені з типом фігури «овал» або «ромб» зазвичай мають пишні груди, стрункі ноги і неявно виражену талію. Весільна сукня для такої фігури має бути пошитою з легких тканин, із завищеною талію і розширюватися донизу.

Нареченим з фігурою «груша» віддавати перевагу слід сукням, що підкреслюють груди і плечі і приховують широкі стегна. Для цього слід зупинити свій вибір на святковому вбранні із спадаючої тканини, зі складками на грудях, широкими бретелями або рукавами-ліхтариками.

Універсальна весільна сукня

Прямі весільні сукні і сукні з А-силуетом — найкраща універсальна пропозиція для наречених. Якщо наречена не відрізняється високим зростом, за допомогою такої сукні можна візуально збільшити цей параметр і отримати ефект підтягнутої стрункої фігури. Поєднання спідниці, яка плавно розширюється і вузького верху візуально витягує силует. Такий ефект дозволяє невисоким нареченим здаватися вищими, а повним — худішими.

Весільна сукня прямого крою або крою, яикй розширюється донизу підійде для будь-якої фігури. Вертикальні драпірування тканини допоможуть замаскувати занадто великі або, навпаки, надмірно худорляві стегна. За допомогою довгої сукні вдало ховається нерівність ніг або їх надмірна повнота. V-подібне декольте покликане підкреслити красу грудей і витончену шию та візуально зменшити талію. Якщо груди невеликі, за допомогою додаткового декору можна візуально збільшити бюст. Найчастіше використовується розсип стразів, квіти з тканини або банти.