Яка риба захистить від ожиріння?

Дослідження норвезьких вчених потрясли світ: регулярне споживання жінками, старше 25 років, сьомги зменшує кількість жирових відкладень в організмі і навіть виводить деякі токсини. Більш того, 200 грамів будь-яких морепродуктів перешкоджають засвоєнню людським організмом шкідливих жирів.

moda-mono-fish-1Деякі світила сучасної медицини прийшли до висновку, що саме сьомга, а не інша червона риба, не дає жіночому організму старіти і стабілізує рівень цукру в крові. Серцево-судинні захворювання так само перестають мучити жінок, якщо на обід з’їдати тушковану капусту з червоною рибою, яку приготували на пару.

Норвезькі вчені вже точно знають: білок сьомги містить стільки таурину, що більше нічого не потрібно, щоб прискорити обмінні процеси в старіючому організмі. До речі, саме таурин становить частину жовчі, яка покликана переварювати жири, які надходять з їжею. Це він позитивно впливає на повноцінне засвоєння жиророзчинних вітамінів, підтримує нормальний рівень холестерину.
Будучи амінокислотою, яка імстить сірку таурин забезпечує вам антиоксидантний захист не тільки серця, а й судин, а тригліцериди з холестерином (це основні складові компоненти жиру), які надійшли в організм через велику кількість лише збільшують жирову масу тіла, причому обволікають жиром не тільки печінку, але і серце.

Ці наслідки і призводять до того, що розвивається обширний інфаркт, гіпертонія, атеросклероз і діабет 2 типу. Але норвезькі фахівці просто впевнені: регулярне вживання норвезької сьомги якраз знижує вміст тригліцеридів з холестерином, а також глюкози, так що відома всім риба — це потужний засіб боротьби з недугами і зайвою вагою.