Яка повинна бути різниця у віці між жінкою і чоловіком?

Завжди вважалося що чоловік повинен бути старший за жінку, але зараз досить часто можна зустріти сім’ї в яких все навпаки. Для того щоб зрозуміти що краще потрібно розглянути обидва варіанти окремо. Якщо чоловік старший за жінку, то такий вік вважається класичним. В основному перш ніж створити сім’ю чоловік спочатку отримує професію, набуває житло, встає на ноги і тільки після цього може укласти шлюб.

d6e0e6da6512933122d4a19cb4c7c143-1190x781Через такі життєві плани передбачуваний вік одруження становить не менше тридцяти років. Зараз часто можна зустріти сім’ї де різниця у віці може досягати сорока років. Звичайно кожен сам вирішує у скільки років йому одружитися, але якщо вважати за загальноприйнятими правилами, то ідеальна різниця між молодятами не повинна перевищувати десяти років. Більшість психологів сходяться на думці що різновікові шлюби найбільш вдалі і міцні.

Це пов’язано з тим, що лідер сім’ї як правило чоловік і маючи старший вік він може контролювати не тільки свої вчинки, а й емоції, тому в певних ситуаціях може поступитися і не довести до сварки ту чи іншу ситуацію. Але в цьому випадку повинен бути повний патріархат. Однак варто зазначити, що досить багато зараз шлюбів де жінка старша за свого обранця. Багато людей таких чоловіків називають альфонсами, а жінку при цьому старою. Якщо розглядати такі шлюби з точки зору психології, то вони теж можуть бути вдалими. Рекомендована розбіжність у віці не повинна перевищувати п’ять років.

Якщо ж дружина старша за чоловіка більше ніж на десять років, то є велика ймовірність того, що чоловік насправді стане альфонсом і буде жити за рахунок своєї дружини. Найбільш правильним вважається шлюб, коли чоловік і жінка мають однаковий вік. У них збігаються життєві інтереси, одні і ті ж друзі, досвід у відносинах однаковий і практично не виникає проблем пов’язаних з тим що у них однаковий вік. У таких сім’ях лідерство на себе може взяти як чоловік так і жінка. Дуже часто в таких сім’ях панує рівноправність і при таких умовах шлюби найміцніші і дуже надійні.