Яка підошва повинна бути в кросівок для футболу?

Ті, хто любить поганяти м’яча з друзями або планує професійно займатися футболом, повинні обов’язково знати, що головним атрибутом хорошої і якісної гри є професійно підібрані кросівки. Кросівки для футболу в народі називаються сороконіжками, так як мають на підошві спеціальні гумові шипи. Наявність таких шипів є обов’язковою у футбольному взутті для того, щоб зручно переміщатися по футбольному полю і виконувати удари по м’ячу на траві. Краще всього зупинити свій вибір на шкіряних варіантах, з використанням максимально тонких матеріалів. Кросівки з дрібними плоскими зубцями використовуються для гри у міні-футбол.

На що звернути увагу?

Detskie_butsi_Nike_Mercurial_Victory_V_FG_Galaxy_III_b1963

Дуже важливо, щоб висота таких кросівок була нижче щиколотки, нехай вони будуть максимально полегшеними, щоб залишалася чутливість під час дотику з м’ячем. У виробництві використовуються натуральні і штучні матеріали, а також спеціально вигнуті лінії, які будуть запобігати ковзанню м’яча, за рахунок особливої форми. Говорячи про матеріалі, то останнім часом затребуваною є саме шкіра синтетичного походження, оскільки вона має більш тривалий термін служби і не стирається від постійного зіткнення з м’ячем.

До речі, в інтернет-магазині Football Style ви можете придбати дитячі бутси для футболу за вигідними цінами.

Перед покупкою варто обов’язково поміряти взуття, воно повинно максимально точно відповідати розмірам вашої стопи, якщо бутси будуть завеликими, хоча б на кілька міліметрів, це сильно позначитися на якості гри, і так само на чутливості. Шнурівка має бути обов’язково зміщеною в бік для забезпечення максимальної чутливості.

Яку вибрати підошву?

Взуття для футболу виробляється з абсолютно різним типом підошви, це обгрунтовано тим, що поле для тренувань може бути різним і конкретно під нього підбирається і тип підошви.

Основні типи підошви:

1. Для м’яких поверхонь (SG). Такі кросівки використовуються виключно для сирої поверхні, містять 8 шипів розташованих у змінному порядку і мають конусоподібну форму. Як правило, у більшості таких моделей спереду взуття є 4 шипа, а на задній частині два, можуть доповнюватися двома залізними шипами.

2. Бутси для твердого ґрунту (FG). Таке взуття універсальне і є в арсеналі кожного футболіста. Відмінно підходить для всіх стандартних газонів і футбольного поля будь-якого типу. Відмінно зчіплюється із землею, і є дуже стійким. Містить від одинадцяти до тринадцяти шипів.

3. Для твердих природних поверхонь (MG-HG). По всій поверхні стопи розташовані короткі зубці.

4. Кросівки для штучних поверхонь (AG). Такі моделі мають двадцять шипів для використання на штучних газонах.