Яка олія для росту бороди краща

Для любителів пишної рослинності на обличчі, завжди стоїть питання — як зробити бороду або вуса привабливими і доглянутими. Існує безліч засобів для догляду і відрощування густої і красивої бороди, і народні засоби, займають серед них не останнє місце.
Так, перше місце займає реп’яхова олію — для росту бороди її застосовують найчастіше. Відгуки про застосування цієї олії найпозитивніші. У чому ж її популярність і які ще олії можна використовувати, ми розглянемо в цій статті.

Як застосовувати реп’яхову олію для росту бороди?

repeinoe-300x225
Реп’яхову олію здавна використовували для поліпшення росту волосся як на голові, так і на обличчі. Жінки активно застосовували її для брів і вій — щоб зробити їх густим і блискучим. Не відставали від них і чоловіки.

Виготовляється цей засіб з коренів лопуха і рослинної олії — оливкової або соняшникової. Корінь лопуха багатий інуліном, ефірними маслами, гіркими і дубильними речовинами, вітамінами і мінеральними солями. Завдяки своєму складу і лікувальним властивостям реп’яхова олія не тільки стимулює ріст волосся на обличчі, але і робить його більш здоровим і блискучим, що значно поліпшить зовнішній вигляд вашої бороди.

Сприятливий вплив робить цей засіб і на шкіру — при відрощуванні бороди у багатьох можливий свербіж і сухість шкіри — реп’яхова олія допоможе впоратися з цією проблемою.

Як використовувати реп’яхову олію для росту бороди?

Найпростіший спосіб — це щодня втирати олію в шкіру, одночасно роблячи легкий масаж. Після закінчення півгодини, залишки олії, що не вбралися в шкіру змивають теплою водою.

Непогано зарекомендував себе засіб, що складається з суміші касторової з реп’яхової олії.

Реп’яхова олія з перцем для росту бороди — досить радикальний засіб, але тим не менше його дуже часто використовують, і він має хороші відгуки. Якщо ви зважитеся застосувати цей засіб, то додавайте перець по чуть-чуть і перевіряйте на невеликій ділянці шкіри, щоб не було опіку. Вважається, що маски з додаванням перцю і гірчиці покращують циркуляцію крові і стимулюють фолікули.

Чи допомагає реп’яхова олія для росту бороди, перевірити нескладно. Вам нема чого втрачати, а часу і коштів для такого експерименту багато не знадобиться. У будь-якому випадку ваша шкіра і рослинність на обличчі будуть виглядати більш доглянуто.

Як застосовувати лляну олію для росту бороди?

len-300x225

Лляну олію для росту бороди застосовують так само часто, як і реп’яхову. Використовується вона по тій же схемі. При покупці такої олії обов’язково зверніть увагу, щоб вона було холодного віджиму — при хімічній обробці вона втрачає всі корисні властивості. А якщо ви хочете підсилити ефект, то можете або чергувати маски з олій або зробити з них суміш.

Лляна олія багата ліноленовою кислотою і жирними кислотами Омега-3 і Омега-6, вітамінами і мінералами. Для поліпшення циркуляції крові і стимулювання росту волосся деякі фахівці рекомендують робити маску з підігрітої олії. Склад повинен бути приємно теплим і не обпалювати шкіру. Можна також зробити маску з одного жовтка і рівних частин кефіру і олії.

Спробуйте один, або декілька запропонованих нами засобів, може бути, ви знайдете підходящий саме вам. І обов’язково поділіться з нами вашими результатами. Може ваш позитивний досвід допоможе ще комусь.