Яка білизна потрібна жінці на період вагітності?

Під час вагітності жінка повинна бути уважною до себе і приділяти багато часу особистій гігієні. Тому лікарі-гінекологи рекомендують забезпечити себе на цей період декількома комплектами нижньої білизни. Носити звичну білизну вагітним жінкам не рекомендується.

Bele-dlya-beremennyih-2017-4По-перше, далеко не всі моделі бюстгальтерів і трусиків підходять, деякі можуть створити багато проблем. Далі варто враховувати, що збільшується животик, груди і вага жінки. І третій критерій, за яким потрібно купувати для вагітної жінки спеціальну білизну — це гігієнічність.

Також варто відзначити, що в розділ білизни для вагітних входять не тільки трусики і бюстгальтер, а й спеціальні бандажі. Як правило, їх прописують лікарі в обов’язковому порядку, і носити їх потрібно з другого триместру вагітності. Бандаж дозволяє знизити навантаження на хребет і підтримати малюка в правильному положенні. Бандажі можуть бути різними, але найбільш популярні ті, які випускаються в формі боді або широкого еластичного пояса.

Заздалегідь купувати вагітній жінці бюстгальтер не варто. Особливо якщо мова йде про конструкції для годування. Наскільки сильно зміняться в розмірі груди в період наповнення молочних залоз молоком передбачити неможливо. Груди можуть збільшитися на пару розмірів, а можуть, практично не змінитися.