Як зволожити суху шкіру обличчя?

На жаль, у всіх жінок є проблеми зі шкірою обличчя: у когось шкіра дуже жирна, постійно блищить і викликає відчуття дискомфорту, у когось, навпаки, вона дуже суха. Суха шкіра обличчя позбавлена захисного бар’єру. В результаті сухості з’являються тріщини, через які можуть проникати бактерії, що веде до різних небажаних запалень. Такі наслідки можуть завдати шкоди всьому організму, а не тільки обличчю.

uvlazhnenie_kozhi_naturalnymi_sredstvamiЯкщо ви та жінка, яка регулярно страждає від сухості шкіри на обличчі, то вам необхідно прийняти якісь заходи. Є різні рецепти краси, які включають різний раціон поживних компонентів.

Однак все ж існує єдиний підхід до вибору косметики для сухої шкіри обличчя:

1. Зверніть увагу на склад компонентів, що входять в лосьйон, крем або іншу декоративну косметику. Бажано знайти там такі компоненти, як соя, вівсяне борошно, кераміди і незамінні жирні кислоти.

2. Ще більш корисним для вашої шкіри обличчя буде склад з маслом каріте, оливковою олією, персиковою, кокосовою, мигдальною  та деяикми іншими горіховими оліями.

3. Категорично уникайте засобів, що містять у своєму складі етиловий спірт. Це не стосується цетилового, стеарилового, цетерилового, ланолінового спиртів, які відомі всім ще як жирні спирти, що не сушать шкіру, часто використовуються як пом’якшувальні і емульгуючі речовини.

4. Нанесіть засіб на шкіру раз в день, а на більш сухі ділянки по кілька разів на день. Не перестарайтеся, щоб шкіра мала доглянутий вигляд. Якщо ви виходите на вулицю, то наносьте засіб з сонцезахисними властивостями, тому що сонце дуже сушить шкіру.

Якщо ви уважно читали статтю, то могли помітити, що кожен компонент декоративної косметики зустрічається в продажі окремо, отже, якщо ви не довіряєте косметиці, то можете купувати олії, спирти і використовувати їх окремо. Головне, правильно і грамотно робити такі самостійні кроки, щоб потім не мати ще більших проблем з вашою шкірою.