Як зустріти дружину з пологового будинку?

Народження дитини — це радісна подія, яка залишиться в пам’яті батьків на все життя. Одна справа, коли показуєш новонародженого малюка з вікна пологового будинку новоспеченому татові і зовсім інша, коли чоловік побачить свою дитину вже вдома. Кожна молода мама дуже хвилюється з цього приводу і чекає теплого ставлення від свого коханого чоловіка. Чоловік повинен дати цю підтримку і тепло, і підготувати дім до такої радісної події, як виписка з пологового будинку. У цій справі зможуть допомогти досвідчені фахівці.

nastikДомашні турботи

Обов’язково наведіть порядок, адже через деякий час в домі з’явиться маленька людина. Вимийте посуд і підлогу, витріть пил, полийте квіти, купіть продукти, які корисні для мами, що годує, вибийте всі килими і так далі. Вологе прибирання варто зробити і перед самим приїздом, так як у новонародженого малюка може з’явитися алергія. Перестаратися з різними освіжувачами повітря або спеціальними миючими засобами не варто. Скористайтеся звичайною водою і дитячим милом. Обов’язково провітріть приміщення.

Прикрашання дому

Після того, як всі домашні роботи будуть зроблені, варто прикрасити дім для приїзду дружини і малюка. Найчастіше всі прикрашають кімнату яскравими кульками з такими написами як, спасибі за дочку або сина. З повітряних кульок можна зробити гірлянди і повісити їх в кімнаті.

Виписка

Для виписки можна підготувати наступне: вирізати з пінопласту букви імені малюка, прикріпити їх до повітряних кульок і запустити в небо.

Для більш креативного підходу можна замовити на виписку аніматорів, які будуть одягнені в костюми малюків, лелек або інші.

Запросіть на виписку з пологового будинку друзів і батьків. Такого сюрпризу ваша дружина навряд чи чекатиме. Можна також взяти напрокат машину, форма якої нагадує карету і в ній покататися по місту. На машину можна прикріпити ляльок у вигляді малюків, прикрасити кульками блакитного або рожевого кольору, повісити плакати, прикрасити стрічками.

І, звичайно ж, не забудьте для своєї коханої дружини придбати квіти. Можна піднести букет червоних троянд, як символ любові, з повітряних кульок або м’яких іграшок можна також скласти букет. Щоб квіти простояли довго і нагадували про радісну подію, можна подарувати вазони з живими квітами. І обов’язково, не забудьте все це зняти на камеру.