Як зупинити випадіння волосся?

Чимало факторів впливають на наше волосся. Воно то випадає, то росте. Ми піддаємо його усіляким хімічним процедурам, міняємо забарвлення волосся, випрямляє і багато іншого. Все це, безсумнівно негативно позначається на здоров’ї і зовнішньому вигляді волосся.

chto-delat-esli-vyipadayut-volosyiНапевно кожна з нас хоч раз задавала собі питання як зупинити випадіння волосся. Багато косметичних засобів пропонуємо нам індустрія краси, але не всі вони є дієвими і допомагають впоратися з випадінням волосся.

До речі, вас може зацікавити ефективний засіб регейн, який бореться з випадінням волосся та коштує не дуже дорого.

У нашій статті ми запропонуємо кілька способів як зупинити випадіння волосся:

Якщо ви зіткнулися з випадінням волосся, то бийте на сполох. Перш за все вам необхідно провести невеликий тест. Я думаю, що вам відомо про те, що в день людина повинна втрачати 60 — 100 волосин. Це природний процес, який сприяє оновленню волосяних цибулин. Але якщо ж ви помітили, що волосся випадає більше ніж має, тоді подумайте про те, що з вашим організмом відбувається щось недобре. Це може бути пов’язано з травним трактом, порушенням обмінних процесів, тому задумайтеся про їжу, яку ви їсте. Також необхідно звернути увагу на зовнішні чинники: екологію, спосіб життя та інше.

Підбирайте ті засоби, які підходять саме вашому типу волосся. Намагайтеся мити волосся не частіше ніж один раз на три дні. Віддавайте перевагу натуральним засобам по догляду за волоссям. Використовуйте натуральну щітку для розчісування волосся. Правильно мийте голову, обполіскуйте волосся теплою, а не гарячою водою і не тягніть волосся, коли користуєтеся рушником, так як мокре волосся найбільш вразливе.

Пам’ятайте, що волосся страждає від надмірного термічного впливу. Для цього намагайтеся по можливості давати волоссю сохнути самостійно Але якщо ж ви часто користуєтеся феном або вирівнювачем , тоді не нехтуйте засобами із термозахистом.

Відомо, що волосся страждає від повітря і навколишнього середовища. Тому в холодні і теплі пори року ви повинні носити головні убори, які збережуть ваше волосся здоровими і красивими.

Якщо ви помітили, що волосся сильно випадає, тоді разом з тим, що ви міняєте свій раціон харчування, ви повинні лікувати волосся і зовні. Робіть маски, які зміцнять ваше волосся і збережуть його надовго.