Як зупинити випадіння волосся у жінок?

Як відомо, термін життя однієї волосинки зовсім невеликий. Він становить всього на всього три роки. Кожен день всі люди втрачають від п’ятдесяти до ста п’ятдесяти волосин, в цілому це цілком нормальний показник. Однак, в певних випадках це число може бути значно більше, і ось тоді люди починають бити на сполох. Звичайно, ніхто не хоче бути лисим.

articles.1495530735.1.bПостригтися на лисо це одне, але ось коли волосся просто не росте, це зовсім інше. Багато людей в таких випадках задаються питанням, чи можна зупинити цей процес чи ні? Відповідь, звичайно можна. Головне зрозуміти причини, чому так відбувається і після цього виправити ситуацію. Найпоширенішими причинами є: гормональний дисбаланс, нестача вітамінів або будь-яких мінералів, отруєння токсинами або хімічними речовинами, деякі хвороби внутрішніх органів, захворювання шкіри, численні і сильні стреси. Тепер давайте розберемося, якими способами можна вирішити дану проблему. Зазвичай облисіння лікується за допомогою різних лікарських засобів.

Зараз існує величезна кількість ефективних методик. Головне не займатися самолікуванням. Якщо ви збираєтеся приймати таблетки, то обов’язково проконсультуйтеся з лікарем. Він зможе підібрати вам оптимальний курс, який точно допоможе. В іншому випадку ситуацію можна легко погіршити. Крім медикаментозного лікування існують і інші способи. Наприклад фізичні, такі як іонофорез, масаж, дарсонвалізація.

Давайте розглянемо їх більш детально. Під час іонофореза лікувальні склади вводяться безпосередньо в глибокі шари шкіри за допомогою несильних ударів струму. Це дуже ефективний метод, який роками доводив свою ефективність. Повний цикл лікування становить від восьми до дванадцяти сеансів. А ось масаж це буде не тільки корисно, але ще і дуже приємно. Суть такого лікування полягає в тому, що під час масажу поліпшується циркуляція крові в голові і в деяких випадках саме це і є причиною випадіння волосся. Крім того, якщо випадіння волосся пов’язане зі стресом, вам також можуть призначити лікування за допомогою розслаблюючих масажів.