Як зрозуміти, що ви створені одне для одного?

Якщо подивитися навколо, то можна побачити пари, стосунки яких гармонійні, складаються благополучно і легко. А іншим разом багато в чому схожі люди ніяк не можуть прийти до спільного «знаменника», створюючи безперспективні відносини. Як розгледіти партнера, союз з яким стане ідеальним? Подивіться на свої відносини з боку і перевірте, чи властиві їм нижченаведені особливості.

d270bebcef5ae423fbc0e86713235c87_783x0Ви в будь-якій ситуації поважаєте один одного. Психологи впевнені, що гармонійним вважається той союз, в якому партнери поважають не тільки інтереси і гідність один одного, а й слабкості, і відмінності. Безумовно, буває дуже важко відмовитися від думок переробити партнера. Але саме це і зближує партнерів, роблячи їх союз міцним.
Ви ділитеся найпотаємнішим. Якщо ви розповідаєте партнеру про свої переживання, ділитеся емоціями і планами на майбутнє, то можете розраховувати на щасливе продовження романтичних зустрічей. Тут не йдеться про оповідання з «темного» минулого. Цю інформацію краще не афішувати, навіть якщо чоловік вас про це просить.
Ви відчуваєте спокій і умиротворення. Якщо до ваших стосунків можна застосувати вираз «як за кам’яною стіною», то пропозиція руки і серця не змусить себе чекати. Також психологи відзначають, що в благополучних відносинах немає місця для підозр, спалахів ревнощів і занепокоєння.
Ви можете доповнити один одного в шлюбі. Наприклад, ви любите створювати кулінарні шедеври, відмінно розбираєтеся в мистецтві, але, як вогню, боїтеся цифр і всього, що з ними пов’язано. Найкращим партнером стане чоловік з математичним складом розуму, рішучим характером і вмінням вести сімейний бюджет. Приклад відповідає вашому романтичного союзу? Відмінно, ви створені одне для одного! Якщо ви все ще вірите в хороший шлюб між «однаковими» людьми, то сильно помиляєтеся. Притягуються саме протилежності.