Як зрозуміти, що чоловік приховує правду?

Довіра між партнерами — основа благополуччя і комфорту у відносинах. Однак надмірна підозрілість і прискіпливість можуть тільки все зіпсувати. У цій не дуже великій, але дуже пізнавальній статті будуть наведені деякі ознаки, за якими можна досить точно розпізнати брехню в словах чоловіка або партнера, і вивести його на відверту розмову.

kak-ponyat-chto-muzhchina-vret-02Відсутність зорового контакту. Небажання дивитися в очі — найбільш явна ознака того, що чоловік щось приховує. Блукаючий погляд, наприклад, говорить про те, що відповіді придумуються на ходу. Однак варто пам’ятати, що деякі люди не люблять дивитися в очі своєму співрозмовнику. Тому на цю ознаку потрібно звертати увагу тільки в тому випадку, коли подібна поведінка раніше не було характерно для конкретної людини.
Розтягнуті в часі відповіді на питання. Це теж може свідчити про те, що чоловік придумує відповіді на ходу, приховуючи правду. Правда, як і у випадку з першою ознакою, повільна мова може бути просто відмінною рисою характеру людини.
Бурхлива реакція на закиди у брехні. Занадто емоційні відповіді можуть бути ознакою брехні і приховування будь-яких подробиць. Особливо варто насторожитися, якщо раніше подібний прояв темпераменту не був характерним для вашого чоловіка.
Заборони на спілкування з ким-небудь без вагомих причин. Якщо кохана людина не дозволяє говорити з деякими людьми, дуже ймовірно, що ці люди щось знають, а чоловікові є що приховувати. Він може розповідати, що оберігає сім’ю від нехороших людей, а в дійсності він захищає самого себе.

Щоб зловити людину на брехні, можна своїми навідними, але ненав’язливими питаннями змусити її розповісти історію з кінця. Придумувати відповіді буде досить важко, і замішання викриє чоловіка у брехні.