Як зрозуміти мову любові чоловіка?

Знання про те, що у різних людей різні мови любові, спонукає нас висловлювати свою любов різними способами. Відомий психолог Гаррі Чепмен пише, що ми часто «говоримо» на тій мові, яка притаманна нам самим. Але іноді складно знайти час навіть для звичайного спілкування зі своїм партнером. Знаходиться занадто багато справ, які необхідно зробити, і занадто мало часу, щоб побути удвох.

язык любви 2Спільний сніданок, розмова перед сном, коли світло вже загасили, бесіда по телефону кілька хвилин в день допоможуть в побудові ваших відносин. Необхідно навчитися викроювати цей час, навіть якщо зробити це не дуже просто. На цьому грунті жінки починають думати, що їхні чоловіки не люблять їх. Іноді для того, щоб почути від іншого «я люблю тебе», ми повинні спиратися на вчинки. У кожного з нас є свої уявлення про те, що ж таке любов. І кожен по-своєму визнається в цьому.

Жінкам властиво показувати свої почуття через слова, листівки, сюрпризи. Чоловіки ж проявляють свою любов через справи. І якщо намагатися зрозуміти ці вирази, то можна зміцнити відносини. Придивіться до вашого коханого і постарайтеся знайти ті способи, якими він висловлює свою любов. Іноді буває нелегко виявляти свої почуття до чоловіка, і тоді слід згадати свою обіцянку «бути разом і в радості, і в печалі».