Як зрозуміти логіку чоловіків?

Багато жінок абсолютно не розуміють своїх чоловіків. Через це страждають всі. Потрібно встановити взаєморозуміння між парою. Як зрозуміти чоловіка?

kak-ponyat-muzhchinПрямолінійність — запорука успішних відносин. Не варто читати між рядків, коли чоловік про щось говорить. Зазвичай вони не натякають, а говорять все прямо. Зазвичай чоловік говорить те, що думає. Він не намагається натякнути або завуалювати те, що має на увазі.

Щоб в сім’ї було взаєморозуміння, главою будинку повинен бути чоловік. Він любить футбол, спортивні передачі, новини. Він також захоплюється полюванням, боулінгом або має інші хобі. Це цілком нормально. Так він відчуває себе чоловіком. Не можна забороняти своєму коханому займатися чимось.

Більшість жінок впевнені, що чоловік повинен сам здогадуватися про те, чого хочуть жінки. Але вони не вміють читати думки. І через це жінки часто ображаються. Це причина багатьох конфліктів.

Якщо хочете нові сережки, то так і скажіть, що вам потрібні сережки. Потрібно говорити прямо. Чоловіка доводиться просити кілька разів. У перший раз чоловік може відмовитися, так що прохання потрібно буде повторити. Чоловік захоче виконати прохання, щоб догодити жінці, подякувати їй і відчути себе чоловіком.

Всі міцні відносини будуються на взаєморозумінні. Не потрібно пиляти свого чоловіка і діставати його, і тоді все буде відмінно.