Як зрозуміти, чого хоче новонароджений малюк?

З появою в домі дитини, особливо якщо мова йде про первістка, у батьків додається безліч приємних клопотів, і їх не обходить стороною незрозумілий дитячий плач. Начебто все добре, і тепло і сухо, але малюк може плакати. Мами не знаходять собі місця. Це пояснюється материнським інстинктом і тим, що жінки більш вразливі. Отже, дитячий плач — це не просто капризи. Таким чином, дитина намагається донести до батьків, що вона чогось хоче.

419148e35105ccd3389163390143c9d7d6e0bcfdНайпоширеніші причини плачу

Отже, далі розберемося, в яких же випадках дитина може плакати, і яку інформацію вона хоче донести до дорослих.

Голод. Дитина найчастіше може плакати через відчуття голоду. Такий плач можна відрізнити за такими характеристиками: він, як правило, набирає силу по наростаючій. Спочатку малюк буде схлипувати, крутитися і вести себе неспокійно, але в підсумку він буде все більш наполегливим. Просто нагодуйте дитину.

Біль. Такий плач можна позначити як різкий. Він може раптово починатися і так само раптово закінчуватися. Подивіться, можливо, у малюка здутий животик, або у нього коліки. Вони, як правило, супроводжуються неприємними відчуттями і навіть досить сильним болем. Рішення — подумайте, чи правильно ви харчуєтеся, зробіть дитині масаж. На животик також можна покласти підігріту пелюшечку. Потримайте малюка у вертикальному положенні.

Нудно. Цей плач розпізнати легко. Малюкові нудно, і як тільки його візьмуть на ручки, він відразу ж перестане скиглити. Йому хочеться уваги, тому трохи пограйте з ним, приділіть йому час.

Невдоволення. Якщо дитина починає різко і сильно кричати, можливо, що вона відчуває якийсь дискомфорт. Може бути, дитина втратила свою улюблену іграшку, або їй заважає якийсь різкий і гучний звук, ви перестали її заколисувати або відійшли від неї. Також можливо, що у дитини брудний памперс, і дитині це не подобається. Рішенням буде з’ясування причини невдоволення і її усунення.

Отже, почувши дитячий плач, не варто його ігнорувати. Будьте уважнішими до свого малюка.