Як зрозуміти чи хоче чоловік жити разом?

Всім легким стосункам і побаченням рано чи пізно приходить кінець, інакше кажучи, з цукерково-букетного періоду зустрічі починають перетворюватися в побут. Зрозуміти де саме знаходиться цей переломний момент не зовсім просто і жінки часто роблять помилки на цьому моменті.

Без названия (2)Приклад перший. «Живу розумієш в квартирі, порожньо, самотньо…» — каже чоловік, на цьому ж моменті дівчина починає сміятися: «Та як-же порожньо, у тебе ж друзів повна хата». Так, якщо у вас немає бажання жити з цим хлопцем, то відповідь відмінна. А якщо є, то чоловік і не зрозуміє, що ви не зрозуміли його, а сприйме все як м’яку відмову.

Приклад другий. Зазвичай, він словами не підкріплюється, зате з’являються спроби залишити вас у себе на довше. Наприклад, ви залишилися на ніч, а він так не хоче розлучатися, що просить побути ще день, і ще. Десь на цьому моменті жінка згадує про всі дуже важливі дії, які необхідно виконати у своєму власному будинку. Проте, якщо бажання спільного життя присутня, то необхідно в дійсно важливих моментах знайти компроміс і залишитися. А ось якщо бажання такого немає, то так, дійсно пора йти годувати кішку.

Приклад третій. Чоловік починає просити про допомогу в побуті. Тут медаль має дві сторони, або чоловікові реально ні на кого більше розраховувати, або він хоче, щоб вам в його будинку було комфортніше. Для того, щоб обчислити ці нюанси, треба ставити уточнюючі питання, але вже в магазині. Наприклад, якщо друга половинка починає самостійно щось розглядати, запитати: «тут так багато красивих штор, навіть незрозуміло що з цього вибрати, до речі, якщо вже ти точно знаєш, що тобі потрібно, то навіщо покликав мене?».

Приклад четвертий. Чоловік не має нічого проти того, що ви потихеньку заселяєте його простір, періодично ще й сам щось важливе для ночівель докуповує, різні косметичні приналежності, зубну щітку, фен. Він розуміє, що таким чином ви не побіжите відразу ж додому і не станете йти раніше, якщо сьогодні на роботу. Однак, якщо вам це не подобається, то можна постійно носити частину свого туалету з собою.