Як зрозуміти чи підходить косметика?

Часто, жінки не розуміють, чи підходить їм косметика чи ні. Нерідко вони здійснюють кардинальні помилки спираючись на припущення про те, що якщо якийсь крем добре ліг на шкіру і приховав всі недоліки, значить він хороший. Насправді все не так, зовсім не так.

 

shutterstock_95104984На що звертати увагу?

В першу чергу, ви повинні знати, як ваша шкіра виглядає якщо ви не користуєтеся косметикою, які у неї є недоліки і які переваги. Це знання важливе, так як тільки що знявши макіяж і побачивши недоліків в рази більше, можна сміливо робити висновки про те, що використовувані вами засоби вам не підходять.

Ви повинні також спиратися і на відчуття під час носіння косметики. Припустимо, шкіра починає свербіти, пощипувати чи є якесь неприємне відчуття, яке не можна ні з чим порівняти, але очистивши обличчя — ви знімаєте всі ці відчуття. Це перший дзвіночок про те, що у вас може початися серйозне роздратування або, що ще гірше, алергія.

Якщо після зняття макіяжу ви помічаєте, що на обличчі з’явилися дрібні водянисті пухирці — то вам необхідно в терміновому порядку міняти косметичні засоби. При тому в підборі нових спирайтеся на склад старих і тональний крем з ідентичним складом — не беріть.

Потовиділення теж багато про що говорить. Коли ви звертаєте увагу на те, що ваше обличчя стало більш вологим, а змінилася тільки косметика, то потрібно серйозно задуматися над її подальшим застосуванням, ваша шкіра буквально кричить про те, що косметика її душить і висушує, а вона намагається боротися з такими процесами.

Коли після застосування певних косметичних засобів шкіра починає відшаровуватися, лущитися або виглядати сухішою, ніж зазвичай — значить в косметиці раніше обраній вами багато бензолу або ланоліну, відповідно, закриваються пори, і вони не отримують живлення ззовні. Якщо ж це ще й пов’язане з активним потовиділенням, сміливо викидайте дані косметичні засоби. Вони можуть по справжньому вбити вашу шкіру і відновити її після цього сироватками або кремами буде вже нереально.

Ваша шкіра почала опухати і обвисати, це можна віднести до алергічних реакцій, якщо ви бачите, що ваші щоки за тиждень постійного використання будь-якого засобу — збільшилися, то вам взагалі не варто найближчим часом користуватися косметикою і потрібно пустити всі свої сили на лікування. Також необхідно відвідати дерматолога і алерголога.

Ці моменти потрібно відстежувати застосовуючи як нещодавно придбану, нову косметику для шкіри, так і вже звичні фірми. Так як склади навіть самих надійних, випробуваних вами засобів, періодично змінюються. Якщо ви будете усвідомлювати, чи підходить вам ваша косметика чи ні, то ви зможете підтримувати свою шкіру в чудовому стані довгі роки.