Як зробити життя легшим: поради жінкам

Сучасні люди, здається, звикли до шаленого ритму життя, постійної втоми і стресів, але всі ці фактори, на жаль, негативно відбиваються на настрої. Як зробити наше життя гармонійнішим, спростити його? Представницям прекрасної статі властиво ускладнювати своє життя.

665@495@07e9f0dbf0728a6206d7bf38bd28da73-NDhjNTc1MzViOAПсихологи радять завжди шукати відповіді на запитання, чи варто братися за справу, не оцінивши приблизний результат. У багатьох випадках результати не варті ні витрачених душевних і фізичних сил, ні часу. Є виняток: коли дуже подобається процес, а не результат. Візит до психолога також допоможе навести невеликий порядок у Вашому житті, так як ці люди вміють знаходити зовсім неочевидні взаємозв’язки між подіями у Вашому житті і Вашою поведінкою, та інші моменти, які можуть викликати у Вас затяжну депресію.

Щоб спланувати час, ведіть щоденник. Записи допоможуть розпланувати всі дні тижня, а також врахувати всі важливі деталі, нічого не забувши. Крім того, вам не доведеться «тримати в голові» дрібниці, а значить, ви будете почувати себе розслаблено. Непотрібні проблеми підуть з вашого життя, якщо ви зумієте відпустити своє минуле. Приберіть речі і предмети, які викликають у вас негативні спогади. Ваше завдання — не пускати в душу чорні думки.

Чи не спілкуйтеся з людьми, які вам не подобаються, або зведіть спілкування до мінімуму. Енергетичні вампіри крадуть і сили, і час. Частіше посміхайтеся, бо усмішки і радість лікують від сумних думок, не даючи їм «розвиватися». Гумор і позитив допоможуть вам не впасти в паніку, навіть якщо привід для цього є.

Знаходьте час для догляду за собою, відпочинку і розваг. Не переживайте про те, що ви сидите в кафе з подругою, а ваш чоловік залишився без ситної вечері. Щоб добре господарювати, доглядати за дитиною і працювати, потрібно розслаблятися. Після релаксації побутові труднощі і турботи не будуть здаватися вам нескінченними, так як в сірих буднях з’явиться світло.