Як зробити волосся пишнішим?

Питання пишного волосся — це не тільки тема для глянцевих журналів, але ще і незримий показник здоров’я жінки з гарною зачіскою. Відомо, що рідке волосся — не дуже красиво виглядає. Нижче представлений список найбільш зручних лайфхаків для того, щоб зробити волосся пишнішим.

1381684349_kak_sdelat_volosy_pryamymi_v_domashnih_usloviyahПерший і самий безпрограшний варіант, особливо для тих жінок, що мають проблеми з волоссям, наприклад, після частого фарбування — купити натуральну перуку. Так, це кардинальна міра. Натомість за час носіння перуки можна відновити своє волосся і його структуру.

Інший метод швидкого втручання — спеціальні шпильки з волоссям, які дозволяють без кардинального втручання швидко і легко налагодити об’єм і необхідну довжину. Якщо волосся коротке, а бажання подовжувати його немає, то можна попросити стиліста підібрати або спеціальні шпильки, або підстригти довге волоссям.

Можна також скористатися методом часткового нарощування, але він дуже сильно псує волосся і не підходить для пошкодженого волосся.

Є і такий новий метод як буст ап — це створення прикореневого об’єму за допомогою гофрування і хімікатів. Природно, що результат тимчасовий і для волосся, яке має проблеми зі своєю структурою навіть небезпечний.

Зробити волосся пишнішим можна і за допомогою одноразових засобів, таких як сушка феном волосся теплим повітрям і фіксація лаком. У такого способу також є свої мінуси — волосся дуже сильно сушиться і надмірно висушене волосся може почати ламатися, тому використовувати його часто не варто.

Звичайно не потрібно забувати і про такі способи, як використання спеціальних препаратів, ферменти яких спрямовані на збільшення об’єму і полегшення ваги волосся. Якщо використовувати подібні продукти досить часто, то навіть при наявності рідкої шевелюри можна добитися хорошого ефекту. Тільки з одним уточненням — дешеві препарати вкрай рідко впливають на волосся.

Не важко помітити, що об’єму можна досягти різними методами, головне вибрати найбільш зручний для себе.