Як зробити волосся красивим і здоровим?

Крім того, що жінці завжди потрібно виглядати дивовижно на всі сто відсотків, доглядати за шкірою обличчя і тіла, наносити макіяж, необхідно стежити за волоссям і надавати йому якісний догляд. Це тільки здається, що воно росте саме по собі і досить просто його помити звичайним шампунем або милом. Волосся любить якісний догляд і варто задуматися над тим, з чого ж все-таки варто починати. Перш за все необхідно звернутися до майстра, який підстриже вам посічені кінці, інакше волосся рости далі не буде.

1336855250_shovkove-volossyaПісля цього вже можна приступати до всіх процедур. Необов’язково ходити в салони, де за скажені гроші будуть робити звичайні маски. Все це можна провести вдома. Спочатку необхідно підібрати правильний шампунь, який буде підходити до вашого типу волосся. Не варто зациклюватися на його вартості, тому що не все дороге, як кажуть, є хорошим. Мити голову обов’язково потрібно два рази, тому що одного не вистачає, змивається лише поверхнево все, а весь жир і бруд залишаються на коріннях волосся. Після миття потрібно користуватися маскою або кондиціонером для вашого типу волосся.

До речі, на сайті http://krainau.com/ ви можете знайти для себе багато цікавої та корисної інформації.

Застосовувати маску необхідно 2-3 рази в тиждень, і тоді результат та ефект можна буде отримати протягом місяця. Дуже корисно буде робити домашні маски, в яких вам відомий склад і суміш є абсолютно нешкідливою. Дуже корисно наносити на волосся кефір з яєчним жовтком.

Якщо немає необхідності йти на роботу або інший захід, то в цю суміш можна додати тертий часник з цибулею. Негайний ефект вам гарантований, але запах пропаде тільки після другого миття. Як кажуть, краса вимагає жертв. Якщо ж необхідно відновити волосся, і, м’яко кажучи, воно в не дуже хорошому стані: немає блиску, сухе, ламке, то під час проведення всіх процедур категорично забороняється використовувати фени, вирівнювачі та різні плойки.

У такому разі волосся не відновиться ніколи. Навіть якщо волосся у хорошому стані і постійно отримує вітаміни, то всеодно не рекомендується часто використовувати фен та різні інші прилади. Волосся теж живе і рано чи пізно почне випадати. Берегти його потрібно змолоду. Посічені кінці потрібно обрізати раз в місяць. Тоді ніяких проблем ніколи не буде.