Як зробити успішне зачаття? Частина 1

У житті кожної жінки материнство — це найпрекрасніша подія. На 2017 рік статистика народжуваності не особливо радує. В цілому вона стала вищою, але, на жаль, виріс і відсоток пар, які хочуть, але не можуть швидко завагітніти і завести малюка. Чомусь відсоток безпліддя зріс майже наполовину. На жаль, ніхто не замислюється про це. Не варто заперечувати той факт, що всі хочуть завести дитину традиційним способом, але після закінчення декількох років починають бити на сполох.

2908474_413Порада тільки одна — якщо у ваших планах вже закралася ідея про малюка, вперед до лікаря на перевірку. Не завжди ми можемо бути впевнені в тому, що ми повністю здорові. Хоча консультації до гінеколога повинні бути регулярними. На жаль, багато природних факторів можуть вплинути на самопочуття, і не завжди це можна помітити озброєним оком. Консультація професіонала допоможе вам скласти правильний план харчування і підготувати вас до зачаття малюка.

Іноді що б отримати заповітні дві смужки на тесті, жінка проходить через купу страшних етапів, починаючи від вердикту лікаря до моменту зачаття. Багато хто намагається жартувати на цю тему і тим самим підбадьорити людину, але не всі розуміють, що відчай це не жарти.

Коли стало зрозуміло, що обидва партнери здорові, але довгоочікувані друга смужка не виникає. В першу чергу задумайтеся про свій спосіб життя, особливо це стосується жінок.