Як зробити талісман на удачу з монети?

Удача — пташка загадкова і зловити її непросто. Якщо сидіти склавши руки, то практично неможливо. Вона ніколи не приходить сама, та й навіть після прохань і закликів — рідко. В удачу потрібно повірити і кожен день робити все можливе, щоб вона прийшла.

 

2порпорп666рпарпарОбов’язковим атрибутом залучення удачі є амулет або талісман, який ви собі оберете.

 

Амулет на щастя у кожного свій. Це може бути:

 

  • магічне саше;
  • статуетка;
  • руна «Дагаз» або «Райдо» на дереві або металі;
  • камінь-талісман вашого Зоряного знака;
  • кабалістичний сувій;
  • кільце.

Назвати можна ще десяток предметів, які продаються в магазині і налаштовані на залучення удачі. Як же вибрати амулет, який буде приносити успіх саме вам?

Правило тут просте — не ви обираєте амулет, а він вас. Купуйте тільки те, що сподобалося відразу, без тривалих роздумів. І ні в якому разі не купуйте те, що вам радять інші. Успіх — справа суто особиста. Якщо вам сподобався талісман з першого погляду — значить, ви на одній хвилі тонкого зв’язку, і він створений саме для вас.

Можна самому зробити талісман на удачу?

Безумовно. Талісман з монети — один з найефективніших. Не тільки тому, що монета в усі часи вважалася символом достатку і благополуччя. А саме з цими поняттями і нерозривно пов’язана удача. Монету дуже зручно носити з собою, а це дуже важливо — удача може появитися в самий несподіваний момент, і відсутність амулета може виявитися зовсім недоречною. Втративши удачу один раз, другий зловити її складно.

Дізнатися про удачу теж важко, інколи неможливо. Тільки монета, яка приносить удачу впізнає її і повідомить вам. Як це буде зроблено — таємниця. Це може бути майже нечутна вібрація, легке поколювання в області носіння амулетів, незрозуміле збудження або інший знак. Важливо одне, навіть не усвідомлюючи цього, на рівні підсвідомості і душевного пориву ви зреагуєте на знак, і успіх прийде до вас.

Головне — правильно зробити талісман на удачу. Починається виготовлення з вибору монети. Першу ліпшу брати ні в якому разі не можна. Тут працює інший закон. Залиште в гаманці або кишені жменю монет і ретельно запам’ятайте їх. Щодня оглядайте їх. Слід врахувати, що грошима слід користуватися у звичайному порядку.

Через два тижні уважно огляньте монети ще раз — серед них обов’язково знайдеться одна або дві, які були там з самого початку. Серед нових монет, які прийшли до вас зі здачею або іншим шляхом, ви впізнаєте збережену неодмінно. Це і є монета, яка приносить удачу.

Багато припускаються помилки і просвердлюють монету, щоб повісити її на ланцюжок або використовувати у вигляді брелока. Робити це не рекомендується. Монета повинна бути цілою. Помістіть її в медальйон або замшевий мішечок і носіть на шиї або в кишені. Головне — вона завжди повинна бути з вами, і кожен день ви повинні звертатися до неї.