Як зробити свій сон здоровим, а пробудження легким і приємним?

Дуже часто від людей ми чуємо: «Сьогодні вночі я не виспався». Дуже багато людей мучаться від безсоння, після чого весь день позіхають і хочуть поспати. Як же все-таки навчитися спокійно спати, щоб вранці не тягнуло до подруги — подушки? В першу чергу необхідно приготувати себе і своє тіло до сну. Сходити в теплий душ або прийняти заспокійливу ванну.

IF

Також можна випити склянку теплого молока з медом, або розбавити дві краплі валеріани в склянці з водою, після чого випити. Матрац повинен бути твердим, а ковдра має бути м’якою і повітряною. Як правило, перегрівання тіла призводить до частих короткочасних пробуджень, тому рекомендується провітрювати приміщення перед сном. Також не радиться сильно наїдатися перед сном, так як організм буде зайнятий травленням, а не відпочинком. При виконанні всіх вищевказаних порад, у вас буде міцний і здоровий сон, ну а якщо ні, тоді вранці вас буде долати сонливість від якої дуже важко буде позбутися. Ну що ж тоді робити? З вечора необхідно налаштувати себе, що вранці треба рано встати, тобто завести один будильник. Або ж придбати світлові будильники, які ефективніше допомагають прокинутися.

По — перше, з’явиться стимул стати в потрібний Вам час. По — друге, Вас здолає страх, що ви можете не прокинутися коли Вам потрібно. Мелодія вашого будильника повинна бути спокійною, але ні в якому разі не дуже тихою, а то ви його просто не почуєте. Але не забувайте, що занадто гучний звук може вас тільки розлютити або негативно позначитися на вашому стані. Після того як ви прокинулися, необхідно сходити в прохолодний душ і бажано, щоб ваш гель для душу був цитрусовим, адже він чудово бадьорить. Після перебування у царстві води, вам стане набагато краще, а чашечка гарячої кави або чаю з лимоном відмінно тонізує і дає енергію організму. Що б протягом всього дня не відчувати сонливість, не варто налягати на їжу з підвищеним вмістом вуглеводів: солодощі, бісквіти, чіпси, вафлі і печінку.