Як зробити себе щасливою на кухні?

Не секрет, що 85% жінок кухню ненавидять, але з’являються там заради того, щоб приготувати ситний сніданок, засунути в мікрохвильовку напівфабрикат, куплений в кулінарії по сусідству, або закип’ятити воду для кави. Вони не відчувають себе щасливою в цьому приміщенні не через те, що готувати не вміють, а через естетичну непривабливість даного куточка будинку. Як бути?

690x882_0xd42ee42a_3483765161443695841Стати дизайнером, якщо немає можливості запросити професіонала. Немає нічого складного в тому, щоб, лежачи в теплому ліжку, включити ноутбук і відвідати сайти з даної тематики. Ідей там стільки, що голова йде обертом. Правда вибирати варто не всі портали, а тільки ті, де в якості ключових слів виступає дизайн кухні.

Без вітальні кухня існувати не може, а щоб продовжити зв’язок цих кімнат між собою, треба придумати якусь загальну для них тему.

Наприклад, кольорова пляма. Припустимо, що ваш кухонний гарнітур має яскраво-червону глянцеву поверхню. Якщо у вітальні є журнальний столик або столик для чаю, то купіть серветку того ж відтінку. Принісши з собою чашку ароматного чаю і поставивши її на покупку, ви як би частину кухні берете з собою.

Вітальня — ваша улюблена кімната? Тоді частина цієї любові повинна передатися туди, де ночами каструлі і сковорідки перемовляються між собою, ділячи пальму першості. Висить у вітальні на стіні картина? Замовте її зменшену копію, і повісьте в кухні, поряд з тим місцем, де ваш стілець знаходиться. Повірте, що така «тонка ниточка» почуттів буде пестити вашу душу, а ненависне місце біля плити перетворитися в чаклунську майстерню відомого кухаря. Ви захочете приготувати собі рибу в яблучному соусі, тому що таку ж їли у себе у вітальні, коли поруч сиділа кохана людина. Репродукція нагадає про ці щасливі години і вас зробить щасливою.