Як зробити розслаблюючу ванну?

Після стресів в повсякденному житті найкращий спосіб розслабитися — це прийняти хорошу ванну. Занурення в теплу воду не тільки розслабить і зніме втому, але і принесе користь шкірі і тілу. Прийняття ванни розслабляє м’язи, стимулює кровообіг, покращує імунну систему. Це лише деякі з переваг такого відпочинку. Але є один спосіб зробити цю процедуру ще кращою. Йдеться про додавання у ванну різних компонентів.

rasslablyayushchaya-vanna-ili-spa-salon-u-vas-doma--11Щоб зробити більш приємною процедуру, можна використовувати натуральні інгредієнти, такі як оливкова олія, мед, ароматичне рідке мило, гелі та ефірні олії. Потрібно вибрати аромати, які подобаються, щоб насолоджуватися відпочинком. Ідеальні ароматичні добавки, такі як троянда, апельсин, лаванда, персик. Можна також використовувати будь-які інші інгредієнти.

Після того, як будуть обрані ароматичні інгредієнти, потрібно взяти невеликий контейнер для приготування суміші для розслаблюючої ванни. Контейнер повинен бути досить великим, щоб в ньому розмістилося як мінімум дві чашки гелю, а також всі інші інгредієнти.

Потім вилийте половину чашки рідкого мила в контейнер. Рекомендується використовувати натуральне мило, яке буде набагато більш корисним для догляду за шкірою, наприклад, натуральне мило з оливковою олією, яке зробить шкіру більш м’якою і зволоженою.

Потім потрібно додати чашку рослинної олії. Краще використовувати олію виноградних кісточок, авокадо, соняшникову олію і, звичайно ж, оливкову олію, так як це олії, які допоможуть розслабитися і подбають про шкіру. Додавання олії у ванну допоможе зволожити шкіру.

Щоб зробити ідеальну розслаблюючу ванну, рекомендується додати туди мед, так як зволожуючі властивості цього продукту допоможуть зволожити і пом’якшити шкіру.

Саме з цієї причини до складу багатьох косметичних засобів входить мед.

Нарешті, додайте суміш з будь-якими запахами, які подобаються. Досить кількох крапель ефірної олії. Залежно від особистого смаку можна вибрати різні олії. Наприклад, м’ята тонізує, а лаванда розслабляє.

Як тільки суміш з компонентів буде готова, залишиться просто включити воду і залишити її, щоб наповнити ванну теплою водою. Наповнюючи ванну, поступово потрібно додавати суміш мила та олій.