Як зробити правильний вибір, якщо мова йде про прикраси?

Як правильно вибрати прикраси під своє вбрання: поради експертів в один голос твердять про те, що тенденції міняються так швидко в світі моди, що від цього можна отримати запаморочення, і це для нас не завжди легко знати, як же поєднати пару нових виробів з новим вбранням. Правила гри, схоже, з’являються і зникають, як сезони приходять і йдуть, і якщо ви йдете не в ногу з часом так, як би вам хотілося того, то, може бути, ви прийшли до того моменту, коли прийшов час щось зробити.

modnye-ukrasheniya-2017-goda-1.1Купити біжутерію, ювелірні прикраси або повісити на себе пластмасу — вибір за кожною з вас. Часто досить поставити нове вбрання разом, і ось уже додавання прикрас і штрихів може додати вам якийсь елемент стресу. Так трапляється, коли ви хочете виглядати бездоганно, але насправді невпевнені в тому, що ви робите. Якщо ви сміливо дивитеся на себе в дзеркало, і побоюєтеся, що вас можуть засміяли, то краще не ризикувати.

Але не впадайте у відчай! На щастя, існує кілька основних правил, яких потрібно дотримуватися, які допоможуть вам підібрати правильні прикраси і виглядати найкращим чином, потім ви зможете бути впевнені, адже ви будете знати, що ви прекрасні в будь-який сезон, і не важливо, що нині в моді.

Зверніть увагу на відео на різних сайтах, там великий вибір, навіть цілі колекції корисних порад, про те як прикраси можна поєднувати з вбранням. Зрозуміло, кожен сайт буде радити щось своє, але ваше завдання вибрати те, що підходить саме вам, вашому темпу і стилю життя. І пізніше, ви переконаєтеся, що ви не носите занадто багато прикрас. Головне завдання — зробити ваш вигляд гармонійним: якщо ви носите кілька браслетів на руці, то не носіть кільця на тій же руці. Якщо ви носите великі сережки, то намисто не для вас. Не бійтеся бути сміливим, але пам’ятайте, якщо хочете бути сміливою, не перестарайтеся в цьому.