Як зробити посмішку білосніжною?

Багато витрачають великі гроші на те, щоб виглядати красиво. Як чоловіки, так і жінки часто відвідують салони краси та медичні центри з однією проблемою — потемніла емаль зубів.

57b6c5c471fdfw719Причини цього — як недостатній догляд, так і вживання чаю, кави, напоїв, що містять барвники, а також куріння.

Мрії про голлівудську усмішку і білосніжні зуби цілком здійсненні. Будь-який стоматолог може всього за одну процедуру значно освітлити колір зубної емалі. Однак процедура дорога. Також є протипоказання. Якщо емаль тонка, або підвищена чутливість зубів, або якщо на зубах є тріщини або відколи, вибілювати зуби агресивними хімічними речовинами не можна.

Але можна спробувати відбілити зуби самостійно. Використання паст з відбілюючим ефектом дозволить якщо не на тон відбілити зуби, то як мінімум захистить емаль від потемніння внаслідок вживання кольорових напоїв або куріння. Важливо пам’ятати, що постійно використовувати зубні пасти з відбілюючим ефектом стоматологи не рекомендують.

Непогано відбілює зуби простий спосіб: досить після чистки зубів насипати на зубну щітку соду і потерти нею зуби. А якщо змішати соду з перекисом водню до отримання маси, схожої за консистенцією із зубною пастою, і впротягом хвилини почистити цією сумішшю зуби, емаль стане помітно світлішою. Звичайно, на смак це не дуже приємно. Але зате, при необхідності, допомагає швидко і недорого освітлити зуби.

Якщо говорити про причини потемніння зубної емалі, має сенс звернути увагу на причини цього і усунути їх. Після кожної випитої чашки кави можна прополоскати рот, або пожувати жувальну гумку — це зменшить темний наліт на зубах. Що стосується людини, яка палить, якщо не позбудеться від шкідливої звички, ефект від процедури відбілювання буде незначним і короткочасним. А часте відбілювання зробить зубну емаль тонкою. Так що, в ідеалі, має сенс для початку усунути причини проблеми.