Як зробити новорічні іграшки своїми руками?

Ви помітили, як летить час, і як часто ми стали відзначати Новий рік? Щоб цей чарівний і дивовижний, абсолютно всіма улюблений день не перетворився на рутину, в наших силах урізноманітнити його святкування, приклавши трохи зусиль і фантазії. Для тих, хто хотів би згадати дитинство і згуртувати свою сім’ю єдиним захопленням, можна запропонувати прикрасити новорічну ялинку іграшками, зробленими своїми руками.

Novogodnie-igrushki-ruchnoj-raboty-elka-iz-lent-2Особливо захоплюючим це заняття стане для малюків, а їх азарт і радість стануть найкращою нагородою для батьків. Серед безлічі варіантів виготовлення ялинкових іграшок можна, в першу чергу, вдатися до найпростішого, відомого у всі часи способом – прикрашання ялинки цукерками в яскравих етикетках, а також горіхами і мандаринами, загорнутими у фольгу або кольоровий папір. Такі нехитрі прикраси не тільки допоможуть незвично декорувати ялинку, але і перетворять нудну процедуру її післясвяткового прибирання в захоплююче і «смачне» заняття.

Озброївшись кольоровим папером, картоном, клеєм і ножицями, можна досить швидко виготовити ланцюжки, що складаються з різноколірних ланок, ажурні сніжинки, літачки і кораблики, а також знайомі з шкільних уроків праці ліхтарики. А знання і застосування техніки орігамі урізноманітить цей перелік.

Для тих же, хто захоплюється бісероплетінням, не складе труднощів створити свої маленькі різнокольорові шедеври, які, повисівши на ялинці протягом святкових днів, потім стануть гарними подарунками та пам’ятними сувенірами для гостей.

Рукодільниці, які міють володіти гачком або спицями, як правило, наряджають ялинку самостійно зв’язаними м’якими фігурками тварин, ляльок, зірок або традиційних різдвяних чобітків. Волею фантазії, всі ці чудові дрібнички прикрашають кольоровою вишивкою, бісером або паєтками, великими намистинами або китицями.

Дуже плідним, хоча і досить тривалим і трудомістким, може виявитися процес створення ялинкових іграшок з пап’є-маше. Ця стара і, здавалося б, забута техніка, тим не менш, повертає свою популярність. Адже саме так виглядали новорічні іграшки наших прабабусь. Вони, як правило, імітували справжні фрукти і овочі, звичайні іграшки або предмети побуту.

Плетіння, фігурне випилювання і випалювання, ліплення з гіпсу, солоного тіста або пластиліну – ось лише невеликий перелік додаткових способів виготовлення унікальних ялинкових прикрас.

Досить трохи фантазії та кмітливості, і будь-які підручні матеріали (стрічки, ґудзики, яєчна або горіхова шкаралупа, шишки, каштани, сірникові коробки і багато, багато іншого) готові перетворитися на справжні і абсолютно неповторні твори мистецтва, завдяки яким ваше новорічне свято пройде незабутньо.