Як зробити манікюр?

Доглянуті руки — прикраса будь-якої жінки. Манікюр, незалежно від довжини нігтів, — обов’язкова косметична процедура сучасної жінки.

kak-pravilno-delat-doma-manikurМанікюр буває двох видів: обрізний і необрізний. У Європі більшість жінок вважають за краще необрізний манікюр. Суть необрізного манікюру в тому, що кутикула розм’якшується за допомогою спеціальних засобів, а потім відсувається апельсиновою паличкою. Варто зазначити, що даний вид манікюру підходить тим жінкам, кутикула яких тонка від природи. Для початку з нігтів видаляється старий лак. Потім пилкою для нігтів надається форма нігтьовій пластині. Після цього на кутикулу наноситься спеціальний пом’якшувальний засіб. Через час, вказаний на упаковці, засіб стирається ватяним диском або серветкою, а потім апельсиновою паличкою кутикулу обережно зрушують до основи нігтя. За бажанням, після завершення манікюру, на нігті наноситься лак для нігтів.

Якщо ж кутикула щільна, швидко наростає на ніготь, то є сенс робити обрізний манікюр. Суть його полягає в механічному видаленні кутикули. Для початку, з нігтів видаляють старий лак. Надають бажану форму нігтя. Після руки опускаються в теплий мильно-сольовий розчин (краще використовувати готові ванночки для манікюру, які можна купити в магазині). Після 10 хвилин можна починати обрізати кутикулу. Апельсинової паличкою, або сталевим пушером, відсувається розм’якшена кутикула. Краще використовувати натуральну апельсинову паличку, тому що вона менше пошкоджує нігтьову пластину. Потім стерильними щипцями для манікюру відрізається відросла частина кутикули. Якщо при обрізанні кутикули ви порізалися, потрібно зупинити кров. Добре використовувати для цих цілей кровоспинний засіб. Після того, як кутикула видалена, потрібно обробити пальці і нігті олією для нігтів або кремом для рук і нігтів.

Якщо потрібно відразу нафарбувати нігті, перед цим необхідно знежирити нігтьову пластину, нафарбувати нігті лаком-основою, а після — кольоровим лаком для нігтів.