Як зробити ляльковий будиночок своїми руками?

Кожна дівчинка мріє мати для своєї Барбі справжній іграшковий будиночок. Гра в такому будиночку здатна захопити дитину на довгі місяці. Можна обійтися придбаним будинком, а можна зробити його власноруч. Це дуже захоплююче і цікаве заняття для всієї сім’ї. Звичайно, попрацювати найбільше доведеться саме батькам, але й дитина зможе внести свої корективи і невеликі плоди своєї творчості. Зі своїм будиночком грати завжди приємніше, адже ти знаєш, як важко це все робилося і вкладаєш у свою роботу душу. До того ж, можна створити такі деталі і предмети, які будуть тільки у вас і стануть справжнім ексклюзивом.

vash-rebenok-budet-gorditsya-kogda-uvidit-podobnoe-u-sebya-v-komnateПочинати потрібно, звичайно ж, з основи. Огляньте свій будинок уважніше, адже будь-яка річ може стати справжньою знахідкою для вашого проекту. Якщо у вас є стара етажерка, стелаж або навіть коробка із щільного картону, то, вважайте, «фундамент» для вашої оселі вже готовий. Будинок буде цікавішим, якщо в ньому буде кілька поверхів. Заздалегідь продумайте, де і що у Вас буде розташовуватися (кухня, спальня кімната, вітальня, ванна і туалет). Якщо у ляльки є особистий автомобіль, то необхідно подбати і про гаражі для нього.

Стіни для вашого будиночка можна зробити із щільного картону. Або ж із фанери, але тоді знадобиться допомога тата, тому що прибити її буде важче. Вікна можна просто намалювати, а можна вирізати. Не забудьте про шторки і всякі милі деталі. Штори можна зробити з непотрібних обрізків тканини. Обов’язково наклейте шпалери, це додасть затишку і зробить житло ляльки більш симпатичним. Дочка може самостійно намалювати картини, які будуть прикрашати стіни будинку. Їх можна повісити за ниточку.

Іграшки для дівчаток зараз дуже різноманітні і у вас напевно знайдуться готові іграшкові меблі. Але, якщо вже ставити за мету зробити ексклюзив, то можна самому виготовити і меблі. Їх можна зробити з підручних матеріалів, використавши непотрібні коробочки, баночки, дитячі кубики і багато інших речей. Головне, проявити творчий підхід у цій справі, і все вийде!

Не забудьте про прикраси і миленькі дрібнички. Наприклад, оформіть полички у своєму будиночку статуетками і вазами із квітами. Квіти можна зробити з кольорового паперу або із сухоцвітів. Покладіть всюди килимки, продумайте затишне ліжечко для ляльки. Можна самостійно зшити постільну білизну, яка була б однаковою і дуже гармонійно вписувалася у спальню.