Як зробити гарний денний макіяж?

На відміну від вечірнього, денний макіяж повинен виглядати досить непомітно. У цьому випадку жінки перед собою ставлять за мету зробити його якомога природнішим і при цьому підкреслити всі можливі переваги власної зовнішності і приховати непотрібні недоліки.

511091Саме така «простота» і виявляється складною. Це все через те, що денне яскраве світло нещадно може допомогти виявити всі помилки. Однак, якщо знати особливості нанесення такого макіяжу, можна навчитися виконувати його ідеально.

Для того, що б зробити правильно дуже гарний денний макіяж, треба для початку, знайти місце з хорошим природним освітленням, тому що інше джерело світла може спотворити кольори.
Необхідно виконати звичні для вас гігієнічні процедури. Треба вмитися, висушити обличчя і накласти зволожуючий крем. Після цих процедур, тональний крем буде лягати більш якісно та рівномірно, і виглядати буде більш природно. Якщо треба, можна підкоригувати брови.

Якщо є під очима темні кола, дрібні недоліки на шкірі, краще скористатися світлим консилером, для вирівнювання тону шкіри.

Під колір обличчя необхідно підібрати і накласти тональний крем. Простір між віями треба промальовувати косметичним олівцем. Після цього, потрібно на повіки у внутрішнього краю очей нанести світлі тіні. На зовнішні куточки очей і середину треба нанести більш темні тіні. Їх колір необхідно підбирати так, щоб очі не «загубилися». Важливо пам’ятати, що для денного макіяжу не варто використовувати більше двох кольорів тіней. Крім цього, потрібно розтушувати їх так, щоб перехід був непомітний.

При бажанні можна зробити тонкі стрілки. Це треба робити від середини до краю ока.