Як зняти почервоніння після видушених прищів?

Новий прищик на обличчі для багатьох людей, немов ціла трагедія. Особливо, якщо це відбувається напередодні важливої події: свято, весілля, виступ перед людьми. Все повинно бути ідеально, тому багато хто з нас тут же біля дзеркала видавлює прищ. Все чудово, тільки почервоніння на шкірі часом буває набагато гірше, ніж сам прищ. Але не варто зневірятися, вирішити проблему, причому дуже швидко, можна кількома способами.

i-1-24Знімаємо почервоніння після прища косметикою

Для початку, перед тим, як відповісти на питання, як зняти почервоніння після видушених прищів, потрібно відзначити, що видавлювати їх зовсім непотрібно і не можна! По-перше, існує ризик, що залишаться рубці і шрами на обличчі. А, по-друге, може відбутися зараження крові. Але якщо таке сталося, то можна вдатися до допомоги косметичних засобів.

Наприклад:

• Хороший тональний крем. При невеликому почервонінні, тоналка швидко «замаже» всі видимі сліди «злочину».
• Медичний парафін. Розтопіть його трохи і точково нанести на уражену ділянку. Після висихання, зніміть парафін і намастіть обличчя кремом на основі вітамінів А і E.
• Спирт надає заспокійливBQ і підсушуючий ефект. Змочіть тампоном спирт і нанесіть на ділянку почервоніння. Буде трохи пощипувати, проте вже через деякий час почервоніння може трохи спасти або зовсім зникнути.
• Дитячий крем допоможе при дуже чутливій шкірі і поверхневому легкому почервонінні. Однак такий метод допомагає далеко не всім.

Звичайно ж, ефективність і результат прямо залежать від типу шкіри і ступеня почервоніння. Якщо прищ був видавлений з гнойничком і при сильному тиску, почервоніння може придбати багровий відтінок і звільнитися від нього швидко, та ще і з допомогою косметичних засобів – це не завжди вірне рішення.

Народні рецепти зняття почервоніння з обличчя

Зняти почервоніння допоможе суміш кориці і меду у співвідношенні 1:1. Цей розчин потрібно акуратно нанести на місце видавленого прища і почекати 15-20 хвилин. Взагалі, подібну маску слід робити на все обличчя для того, щоб не допустити утворення прищів зовсім. Мед, у разі алергії на нього, можна замінити білою глиною.

Три таблетки аспірину та одна чайна ложка меду і води – дієвий засіб, який допоможе прибрати почервоніння. Все це варто ретельно переміщати, аспірин подрібнити. Після цього потрібно нанести засіб на місце, де був прищ і почекати висихання. Потім змити водою і нанести звичайний крем. Зазвичай почервоніння спадає протягом декількох годин.