Як знизити вагу в домашніх умовах ?

Користуючись нехитрими правилами, можна знизити вагу в домашніх умовах до 5-7 кг на місяць. Особливість дієти в тому, що можна їсти будь-які продукти. Але … дотримуючись певних правил.

 

Як знизити вагу в домашніх умовах?

 

 

33

1. Починайте день з ложечки меду, запиваючи її повною склянкою води.

 

2. Щоб знизити вагу, будь-який солодкий продукт слід запивати повною склянкою води. Так, якщо вам хочеться шоколадку, з’їжте один кубик і запийте його водою. Організм отримає необхідну дозу цукру, а ви відчуєте ситість і не станете доїдати всю плитку до кінця.

 

3. Візьміть за правило з’їдати тільки півпорції кожної страви. Неважливо, йдеться про стейк, спагеті або тістечко.

 

4. Обід повинен тривати не менше 20 хвилин. Якщо ви жуєте швидше, то ось вам хороший привід продовжити трапезу: телефонна розмова. З’їжте півпорції — і йдіть до телефону. Поки ви розмовляєте, ваш мозок отримає сигнал про насичення. До того ж обід, швидше за все, охолоне, і апетит зменшиться.

 

5. 70% денного раціону слід з’їдати в обід. Не плануйте його пізніше 16 години. Увечері допустимо тільки легку вечерю.

 

6. Дозволяється з’їдати в день 3 скибочки звичайного або 6 скибочок низькокалорійного хліба. Хліб — прекрасне джерело вуглеводів і вітамінів групи В.

 

7. Щоб знизити вагу, випивайте в день не менше 2-2,5 л води. Це обов’язкова умова для хорошої роботи нирок і виведення токсинів, що утворюються при зниженні ваги.

 

8. На перші 2 тижні схуднення не плануйте ніяких фізичних навантажень. Але потім необхідно щодня не менше 30 хвилин займатися ходьбою — на свіжому повітрі або в приміщенні на тренажері. Йти потрібно з такою швидкістю, щоб через 5 хвилин спітніти, і виділення поту має тривати до кінця занять.

 

9. Не вживайте смаженої їжі. Це не тільки підвищить калорійність страви, а й сприяє виробленню в них канцерогенних речовин. Проте вашому організму необхідні жири, так як без них не засвоюються деякі вітаміни. Хороше джерело жирів — нерафінована олія, її можна додавати в салати.

 

10 В якості основної страви використовуйте рис з овочами. Так ви не набере вагу, а відчуття насичення триватиме довго. Овочі містять воду, яка займає об’єм в шлунку, а також харчові волокна, які довго перетравлюються, сповільнюючи всмоктування вуглеводів в кров.

 

11. До речі, дієтологи рекомендують додавати овочі або гриби також в страви з пасти, гречки, ячної крупи, пшеничної крупи, перловки, кукурудзяної каші.