Як знайти свого гінеколога?

До такого лікаря, як гінеколог, рано чи пізно звертається кожна жінка. Ні для кого не секрет, що жінка, що збирається вперше до представленого фахівця, досить часто відчуває себе невпевнено, а часом відчуває і страх. Для більшої частини представниць слабкої статі, похід до гінеколога є стресовою ситуацією, так як будуть вирішуватися питання вельми делікатної сфери.

14472222786407Є й такі жінки, які відчувають сором і незручність при розмові з фахівцем і не можуть говорити про власні проблеми, особливо якщо далі за розмовою піде обстеження гінекологом, яке допомагає виявити наявність якихось серйозних захворювань, які варто терміново почати лікувати.

Жіноче здоров’я, в процесі відвідування гінеколога, буде залежати тільки від того, наскільки добре кваліфікований лікар, який його досвід роботи в цій сфері і як добре він розуміє проблеми жінок.

Чому потрібно ходити на прийом до гінеколога?

 
Основною причиною, як правило, виступає бажання перевіритися на наявність захворювань і взагалі в цілому дізнатися про стан власного здоров’я. Гінеколог в період прийому здійснює огляд, бере необхідні аналізи і може призначити будь-які додаткові дослідження. Коли у жінки з’являються якісь неприємні відчуття або ж виділення, а також порушується менструальний цикл або ж присутній дискомфорт — це є першим дзвіночком до того, щоб звернутися до гінеколога, який обов’язково зрозуміє чому так відбувається і, зробивши висновки за результатами аналізів, призначить відповідне лікування.

Гінеколог також займається плануванням і підготовкою до вагітності, а також веде пацієнтку протягом усього терміну. Гінеколог допоможе дати рекомендації в плані вибору контрацепції. Якщо ж настає небажана вагітність, то тільки фахівець здатний знайти рішення, яке буде приносити організму жінки мінімальну кількість ризику. Як мінімум двічі на рік кожна жінка повинна відвідувати гінеколога, а якщо присутні якісь скарги, то тим більше необхідно направлятися на прийом до фахівця.

У наш час постійно зростає кількість клінік приватного характеру, а також якихось медичних великих центрів, де природно буде розташовуватися гінекологічний кабінет.