Як знайти свій індивідуальний стиль?

Багато дівчат рано чи пізно задаються питанням про те, як знайти свій індивідуальний, ні на кого не схожий стиль. Одні починають переглядати модні журнали в очікуванні хвилюючого моменту, коли їх погляд впаде на який-небудь образ, і вони в одну мить раптом усвідомлять, що саме з таких луків повинен бути побудований їх повсякденний гардероб. Інші дівчата вдадуться до допомоги більш модних подруг і знайомих, просячи у них поради і допомоги в підборі і складанні образу. Третя категорія дівчат не поскупиться і оплатить роботу модних стилістів, які допоможуть їй чіткіше і привабливіше висловити своє внутрішнє «Я» через зовнішній вигляд.

PAris Fashionweek ss2015 day 4

До яких би спосіб не вдалася юна шукачка ідеального стилю, всі запропоновані варіанти будуть хороші лише частково. Повне копіювання образів з модних журналів не стане ступенем самовираження, поради подруг і знайомих матимуть успіх лише в тому випадку, якщо типажі зовнішності з порадниками однакові, а модні стилісти не завжди зможуть виправдати покладені на них надії і очікування.

В першу чергу, при пошуку власного стилю, варто звернути увагу на те, який стиль і темп життя переважає. Якщо робота молодої дівчини полягає в постійному перебуванні в активному робочому ритмі і пов’язана з частим пересуванням по місту на метро або будь-якому іншому громадському транспорті, то про високі підбори доведеться забути. В такому випадку краще всього підійде досить популярний в даний час стиль «сasual». В даному стилі можна легко поєднувати звичний офісний дрес-код з елементами спортивного стилю. Наприклад, білу бавовняну сорочку можна поєднувати із завуженими щільними джинсами чорного або кольору темного індиго. До такого комплекту добре підійдуть зручні туфлі — човники на невеликому каблуці, короткі черевики або мокасини. Розбавити нудний образ допоможуть стильні аксесуари, такі як стильна хустка на шию, тонкі різнокольорові ремінці, об’ємні сережки або яскраві браслети.

Для тих дівчат, у яких повний робочий день постійно проходить в межах офісу, високі підбори не стануть великою перешкодою в здійсненні звичної робочої діяльності. В такому випадку можна розглянути гардероб з декількох ділових брючних костюмів, яскравих блузок і придбати багато стильних спідниць — олівців. Наявність сукні — футляра стане базовою точкою, під яку можна буде скласти весь гардероб. Носити таку сукню рекомендується з укороченим жакетом або стильним піджаком. В цьому випадку під жакет або піджак можна буде також підібрати стильні штани, хвилясті блузки або спокусливі спідниці, що дозволить значно розширити наявний базовий гардероб і створити безліч нових комплектів, витриманих в одному стилі.

Який би стиль для себе дівчина не обрала, найголовнішим показником є те, як вона себе відчуває в новому образі. Якщо після придбання нової блузки або кардигану, незвичного фасону, створюється відчуття легкої ейфорії і щастя, то така річ повинна стати тією самою базовою точкою у формуванні нового іміджу та індивідуального стилю.