Як знайти «свій» бюстгальтер?

Згідно зізнанню виробників жіночої нижньої білизни, приблизно більше половини жінок носять бюстгальтери, які не підходять їм за розміром. На ділі ж, ймовірно, ці цифри набагато вищі. Бюстгальтер тисне? Давить? Натирає? На шкірі залишаються сліди від бретелей? Жінки звикли миритися з усіма цими дискомфортними відчуттями, але в дійсності вони відчувають їх лише тому, що придбали бюстгальтер невідповідного розміру.

59e0af487110dСьогодні переважна більшість жінок носять жіночі бюстгальтери з маленькими чашечками, але занадто великі в діаметрі. Природно, це доставляє певний дискомфорт при носінні. Ідеальний бюстгальтер — той, який ви не відчуваєте на тілі. Для цього він повинен ідеально підходити вам за розміром. Розмір чашечки — досить умовне поняття. Насправді він пропорційний об’єму бюстгальтера. Беручи до уваги це, робимо висновок, що розмір чашечки залежить від об’єму ваших грудей. Так, наприклад, бюстгальтер 36D за об’ємом більший, ніж 32D, при цьому у кожного з них чашечка одного розміру. Придбати бюстгальтер от Жасмин ви можете на сайті jasmine.ua.

Існує кілька показників, здатних допомогти визначити, чи підходить вам бюстгальтер:

• Груди ні в якому разі не повинні вивалюватися з бюстгальтера. Це зазвичай відбувається в тому випадку, якщо чашки занадто малі, потрібно підшукати інший варіант.
• Між чашечками зазвичай є смужка тканини. Вона повинна добре прилягати до шкіри, але не тиснути на неї. Якщо ця сама смужка доставляє вам неприємні відчуття, то від покупки цього бюстгальтера найкраще відмовитися.
• Вибір оптимального об’єму — це не таке вже й легке завдання. У бюстгальтера, який вам підходить, не буде стирчати тканина з чашок.
• При виборі моделей з кісточками потрібно бути уважною — якщо кінець кісточки «дивиться» приблизно на середину пахви, то цей варіант вам абсолютно точно не підходить.
• У більшості бюстгальтерів є смужка тканини. Йдеться про тканину, яка оперізує грудну клітку за межами чашки. Вона відповідає за підтримку бюста. Проміжок між смужкою і тілом не повинен перевищувати ширину в два пальця.