Як змусити живіт худнути?

Як не сумно усвідомлювати, але зайвий жир просто обожнює наш живіт і накопичується саме там найчастіше, тому зараз ми з вами змусимо його худнути. Вийде це не відразу, але результат буде помітний через тиждень, якщо кожен день вимірювати свою талію сантиметром.

472-pohudenie-beder-i-zhivotaПрес качати вас ніхто не змушує, тому що такий вид фітнесу користі для зменшення живота точно не дасть. Вибрати правильно вправи, які спалять максимум калорій — головне для вас, включаючи дієту. Почніть з відвідування басейну. Вода допоможе спалити максимум того, що розташоване ближче до епітелію.

Які потрібні вправи? Конкретних вправ, щоб зменшився тільки живіт немає, зате є методика для позбавлення від жирових відкладень в проблемних місцях і в усьому організмі одночасно. А корекція якогось фрагмента тіла — це вже прерогатива ліпосакції.

Багато фітнес-тренерів радять якомога активніше скручувати своє тіло. Можете розсміятися їм в обличчя, тому що такі навантаження жир не приберуть, та й при цих вправах задіюється тільки 3 групи м’язів, а для загального схуднення цього мало. Прес, звичайно, буде міцнішим, але тільки він, решта жиру розійдеться по інших точках і буде себе відмінно відчувати в області підборіддя або сідниць.

Жир з живота прибирає ходьба, біг, катання на скейті, велосипеді або фінських санках, а так само аеробіка і танці, наприклад, східні чи латиноамериканські. Так що займіться комплексним схудненням, включаючи стрибки на скакалці. Кардіотренування якраз спрямовані на те, щоб зменшити масу тіла, так що почніть саме з них. Присідайте частіше, але при цьому активно рухайте руками, щоб більше м’язів брало участь в процесі роботи над собою. Чим більше рухів, тим краще для вас.