Як змусити кактус зацвісти?

Читайте в матеріалі корисні поради, які допоможуть Вашій «колючці» нарешті зацвісти!

d6c30805d20d8ec4a2507c4a3e4fd685Кактуси — це вічнозелені та життєздатні рослини, які, здавалося б, можуть існувати в будь-яких, навіть самих екстремальних умовах. Їм потрібно лише трохи грунту, сонячного світла та трішки води. Деякі кактуси, особливо молоді, дуже часто цвітуть. Перша квітка може з’явитися по досягненні віку 3-4 роки.

Як правило, кактуси цвітуть раз в рік і для цього не потрібно докладати особливих зусиль. Але якщо Ваша «колючка» зовсім не бажає пускати квіточки, то варто звернути увагу на наші поради.
Чому кактус не хоче цвісти?

Основною причиною того що кактус відмовляється цвісти може бути те, що йому дуже добре у Вас живеться! Вся справа в тому, що затишне місце на підвіконні, регулярний полив, підживлений грунт та інші блага розслабляють кактус .

Є версія, що живучи в хороших умовах, кактус може стати егоїстом. Він буде як можна довше намагатися не пускати відростки, щоб «пожити для себе». А, як відомо, якщо немає відростків, то немає і квіток.

Тому Вам доведеться вести себе з кактусом трохи суворіше. Поживши деякий час в екстремальних умовах, він почне думати про потомство і пустить квіти.
Як поливати кактус, щоб він зацвів?

У теплу пору року кактус потрібно поливати один раз в 3-4 дні. Причому робити це потрібно акуратно, щоб тільки трохи зволожити землю в горщику.

Взимку кактус досить поливати один раз в 2-3 тижні. Навіть якщо земля здається Вам зовсім сухою, частіше поливати кактус не варто. Взимку він перебуває у стані «сплячки», а тому не потребує частого поливу. Зверніть увагу, що в будь-якому випадку потрібно регулярно оглядати кактус, щоб вчасно помітити які-небудь порушення і вчасно полити чи пересадити в інше місце.

Сподіваємося, що стаття вам сподобалася, тож будемо вдячні, якщо ви поділитеся адресою цієї сторінки в соціальних мережах зі своїми друзями та знайомими, які також хочуть бути в курсі!