Як змусити чоловіка допомагати по дому?

1. Говоріть йому тільки добрі слова (за пару днів до того, як ви плануєте привчити його до обов’язків по дому), але не перебільшуйте його заслуг, подвиг він при цьому не робить. А ось нагадати, що ви були просто щасливі від того, що він приніс з магазину продукти або вечерю приготував можна пару разів. При цьому обов’язково поцілуйте! Чоловіки такі слова запам’ятовують надовго, так що обов’язково влаштують вам щось подібне без нагадувань.

39449_02. Перестати чіплятися через дрібниці. Чоловіки критику переносять болісно, набагато сильніше це їх зачіпає, ніж жінок. Після одного незаслуженого зауваження у 60% з’являється небажання взагалі вам у чомусь допомагати. Всі роблять помилки, так що скажіть їм про це в легкій формі, але з часткою іронії. і.

3. Надайте чоловікові свободу дій. Його прагнення до незалежності треба поважати, так як це основна риса характеру більшості чоловіків. Ніякого тотального контролю: ваш чоловік не син і не потребує няньки. Немає нічого страшного, що під час прибирання він поклав свої речі не туди, куди б вам хотілося: перекладіть свої на вільне місце і з захопленим поглядом поцілуйте чоловіка в ніс. Той засяє, і буде завжди допомагати.

4. Перестаньте вимагати неможливого. Якщо ваш чоловік ненавидить мити підлогу, то самі це зробіть або запросіть людини з бюро послуг. Не лежить душа у чоловіка до кухні, приготуйте вечерю самі, а його просто попросіть порізати овочі, ковбасу і хліб. Не буває такого, щоб чоловік нічого не любив робити, можливо, він ас в прибиванні цвяхів і облицюванні ванної плиткою.