Як змінити обстановку у приміщенні за допомогою звичайних предметів?

Кожен з нас робить все можливе для того, щоб в оселі було затишно. Однак у нас, як правило, немає можливості часто робити ремонт в квартирі. Тому сьогодні ми хотіли б провести з вами бесіду про те, як змінити обстановку в приміщенні за допомогою звичайних предметів, які варто придбати або вже наявних в будинку.

86Спальня. Будь-яка людина має власні вподобання з приводу спальні. Одним більше до душі гармонійна атмосфера. Іншим хочеться, щоб спальня, перш за все, була веселою.

Відзначимо, що «клімат» цієї кімнати в значній мірі залежить від штор. При бажанні можете придбати штору-вуаль. Якщо вам неприємно прокидатися від сонця, то для вас найбільш оптимальним варіантом будуть щільні фіранки. Деякі віддають перевагу «китайським» шторам.

Не зайвим буде підібрати торшер або світильник. Він може бути як настільним, так і настінним. Форма може бути будь-якою. Однак при виборі подібних речей вам слід враховувати обстановку кімнати.

Можливо, вам захочеться «оживити» приміщення за допомогою акваріума. Варто відзначити, що дзюрчання бульбашок відмінно заспокоює нервову систему. Акваріум надає кімнаті вологість, що має благотворний вплив на волосся і шкіру.

Зал. Тут ми, як правило, приймаємо своїх родичів і приятелів. Тому при впорядкуванні цієї кімнати вам треба пам’ятати, що вона повинна радувати око.

Якщо вам більше до душі стиль модерн, то ви можете придбати штори-плісе, крісло — «грушу» і лампу-кулю. Якщо ви вирішили віддати перевагу класичному стилю, то ви можете купити якісь рослини у горщиках і багаторівневі штори. Підлогу може прикрашати «звіряча шкурка».

У наш час багато хто вибирає сільський стиль. В даному випадку дизайнери, як правило, рекомендують придбати солом’яну мебель. Плед бажано вибрати в клітинку. Газетница може бути виготовлена ​​з дерева. Килимки зазвичай в’яжуть своїми руками.

Ви можете звернути увагу і на азіатський стиль. Для нього характерні червоні ліхтарі і підставки для ласощів. Не зайвим буде повісити на стіну оригінальне віяло.

Кухня. Представниці прекрасної статі проводять на ній значну частину часу. Тому вона повинна бути затишною. Варто відзначити, що на кухні, як правило, знаходиться велика кількість побутової техніки. Однак ми не рекомендуємо вам перезавантажувати це місце.

Якщо у вас на кухні є полки, то ви можете поставити на них різні свічки і статуетки. На стіл бажано поставити вазочку з квітами.

Кабінет. До оформлення кабінету вам слід підійти серйозно. У ньому повинна панувати ділова обстановка. Адже вам доведеться приводити сюди колег. Тому вам бажано придбати для цієї кімнати «статусні» речі. Наприклад, якусь скульптуру або картину.

На стінах можуть висіти ваші сертифікати і грамоти. При бажанні можете розставити в кабінеті кімнатні рослини.