Як зміцнити вії?

Для того, що б надати своєму погляду ще більшу виразність, треба лише злегка їх підфарбувати. У сучасному світі густі довгі натуральні вії зустрічаються все рідше. Вони зіпсовані пилом, косметичними засобами, стресами, авітамінозом і масою інших причин. Тому необхідно постійно підтримувати їх здоровий стан щоденним харчуванням та правильним доглядом.

Ukreplenie-resnicТуш треба наносити вище коренів вій. Ці кілька міліметрів можуть врятувати вії від висихання. Макіяж треба змивати тільки спеціальними засобами певним способом. Необхідно взяти половину ватного тампона, змочити його засобом для зняття макіяжу, і закрити ним нижню повіку. Другою половинкою треба змити макіяж: до зовнішньої сторони ока від перенісся. Вії потрібно змивати від коренів до кінчиків, акуратними рухами, погладжуючи їх. Прекрасним засобом для росту вій є олії. Якщо використовувати їх регулярно, то ваші вії заживуть новим життям.

В домашніх умовах досить легко доглядати за віями за допомогою вітамінів з капсул і натуральних олій. Можна промити щіточку від туші і добре просушити її. Потім треба взяти будь-який флакончик, який буде закриватися. Після цього, необхідно заповнити його однією з олій (виноградних кісточок, рициновою – найкраще підходить, реп’яховою, кокосовою, оливковою та іншими) з додаванням вітаміну Е або А. Після цього, треба добре змочити щіточку складом і провести  від коренів до кінчиків вій. Олію треба зберігати виключно в холодильнику.