Як зміцнити тіло під час дієти?

У період дотримання дієти дуже корисно допомогти своєму серцю — зміцнити серцевий м’яз. Для цього потрібно ходити одну-дві години в день в зручному взутті і в не дуже теплому одязі. При цьому дихання повинно бути таким, щоб можна було спокійно прочитати вірші без задишки.

Dieta-dlya-pokhudeniya-bokov-i-zhivota-728x604Такий спосіб дуже корисний для людей, які не мають спортивної підготовки або не займалися спортом більше 2-3 років. Згодом швидкість потрібно збільшувати, але критерієм залишити читання віршів. Ходити краще або о шостій годині ранку або о шостій-сьомій годині вечора. Поступово, день за днем тіло саме перейде на спортивну ходьбу, а потім і на біг. Будь-який рух має приносити задоволення.

Відвідування басейну пару разів в тиждень надасть ефект гідромасажу, допоможе зняти стрес, підніме тонус. Плавати бажано брасом. Яким би нудним це не здавалося, але всі сорок хвилин потрібно плавати, перевертатися на спину, а потім знову плавати. Не треба забувати, що основе завдання за цю академічну годину — не дивитися на годинник, а відновлювати свою здоров’я. Це зміцнює м’язи спини. Завдяки цьому можна назавжди забути про хвороби хребта. Треба пам’ятати — не можна плавати в період загострення остеохондрозу.

Як ще допомогти заплилим жиром м’язам? Можна півгодини потанцювати під енергійну музику хвилин, а після — спуститися на підлогу і зайнятися розтяжкою, покачати прес, робити махи ногами. Загалом, рухатися на підлозі як тільки можливо. Тягнутися до чого завгодно усіма частинами тіла по черзі і разом близько 15-20 хвилин. Як мінімум 40 хвилин для початку. Пізніше — збільшити час занять до 1 години. 30 хвилин — обов’язково розігрів, танці. Займатися менше години немає сенсу — не буде ніякого ефекту.

Хтось відчуває більший ефект, займаючись вранці, а для когось підходить вечірній час. У будь-якому випадку до пів на десяту вечора краще припинити активні вправи і просто полежати в темній кімнаті на рівній поверхні з якою-небудь улюбленої маскою на обличчі і з чайними пакетиками на очах.

Яким би не був прогрес, будова організму, як біологічної системи, залишається незмінною. Якщо пам’ятати правила, за якими живуть біосистеми і з повагою ставитися до свого тіла, воно з вдячністю подарує можливість бадьоро себе почувати. Жоден лікар не може подарувати молодість і красиву спортивну фігуру на довгий час своїм пацієнтам, якщо вони самі нічого не будуть робити.

Зважте свої здібності і бажання, скажіть собі коханій: «Всі говорять, що хочуть красиву фігуру і їдять далі тістечка, сидячи перед телевізором. А я хочу інше життя — цікаве, насичене, красиве, тому я їм те, що мені потрібно і коли мені потрібно». Ідіть вперед і пам’ятайте — нагодувати вас можуть всі, особливо найближчі люди, а як ви відчуваєте себе у власному тілі, хвилює тільки вас.