Як зміцнити ламкі нігті?

Доглянуті і здорові нігті виглядають дуже ефектно. Однак дефіцит поживних речовин може призвести до ламкості нігтів. Захворювання нігтів мають багато різних причин. Це: процес старіння, дефіцит кальцію, зловживання хімічними речовинами (наприклад, рідиною для зняття лаку), занадто частий контакт з миючими засобами або тривале тримання нігтів у воді. Найбільш важливим фактором є погане харчування.

5-idey-kak-ukrepit-lomkie-nogti-1036-14892Як доглядати за слабкими і ламкими нігтями?

Домашній догляд за нігтями повинен бути регулярним.

Необхідно під час прибирання і миття посуду надягати гумові рукавички, так як вода і миючі засоби викликають руйнування нігтьової пластини.

Рекомендується кілька разів в день використовувати живильний крем для рук і нігтів.

Слід збагатити раціон продуктами, що містять вітаміни групи В (горіхи, сочевиця, яєчний жовток, гриби, банани, печінка), желатин, також вітамін Е (олія, бобові, м’ясо, маргарин).

Звичайно, можна використовувати біологічні добавки, які в даний час дуже популярні, але немає ніякої гарантії, що вони високої якості і повністю безпечні. Крім того, слід користуватися хорошими косметичними засобами для нігтів.

В даний час існує безліч косметичних засобів для здоров’я нігтів. Але деякі косметичні засоби можуть завдати шкоди нігтям. Рідина для зняття лаку, що містить ацетон, може негативно вплинути на стан нігтів.

Проблеми з нігтями

Досить поглянути на нігті, щоб дізнатися, в якому стані перебуває весь організм.

На що слід звернути увагу?

Горизонтальні лінії на нігтях – це ознака дефіциту вітамінів або нещодавно перенесених захворювань.

Білі плями – це результат дрібних механічних пошкоджень, гормональних порушень або дефіциту кальцію.

Поздовжні лінії на нігтях можуть вказувати на екзему, псоріаз, атопічний дерматит. У курців позначають накопичення токсинів в організмі.

Блідість нігтьової пластини може вказувати на анемію або порушення, пов’язані з функціонуванням серцево-судинної системи.

Жовтий відтінок нігтів вказує на грибкові інфекції і захворювання печінки.

Якщо, незважаючи на правильне харчування і регулярний догляд за нігтями, їх стан не покращується, варто звернутися до лікаря.