Як зміцнити імунітет при вірусній інфекції? Частина 2

Не потрібно відволікати додаткові сили організму на перетравлення «важкої» їжі. Разом з тим, потрібно забезпечити організм необхідними вітамінами і мікроелементами для боротьби з інфекцією і допомогти виводити токсини. Ефективне виведення токсинів може забезпечити спеціальний препарат. Допомога організму у виведенні токсинів також сприятиме швидкій перемозі над вірусом, оскільки організму не потрібно буде використовувати додаткові ресурси ще й на виведення токсинів з організму.
immun

При грипі краще не зловживати вітаміном С. Справа в тому, що такі фрукти, як мандарини та лимони, надають згубний вплив на набряк слизової, і є подразниками. Краще вживати в їжу менш агресивні фрукти, такі як яблука або ківі, в них міститься достатня кількість вітаміну С.

Часник є головним ворогом хвороботворних мікробів, це відомо ще з давньої медицини. Однак не кожен здатний приймати часник всередину, навіть маленькими шматочками. В цьому випадку зубчики часнику можна розтерти та перемішати з вершковим маслом. Вийде досить апетитна паста, яку можна нанести на шматок хліба. Розтертий часник можна так само додавати в мед. Столова ложка меду з часником корисна при грипі та інших вірусних захворюваннях.

При вірусних інфекціях необхідно багато пити, виводячи таким чином токсичні речовини з крові. Найбільш корисною є кип’ячена тепла вода або настоянка з свіжих ягід. Журавлинний морс містить речовини, що реагують на запальний процес. Те ж саме можна сказати про імбирний чай.