Як зміцнити імунітет при вірусній інфекції? Частина 1

Останні роки зими зовсім не радують морозом і снігом. Погода є аномально тепла. Люди скучили за справжньою зимою, а тим часом, в плюсову погоду, існує великий ризик підхопити вірус. У зимовий час імунітет людини більш підготовлений, однак, не можна виключати можливості захворіти. З цього випливає, що піклуватися про посилення свого імунітету краще заздалегідь.
kak-povysit-immunitet-vzroslomu-rebenku-1

Загартовування

Власне, в ідеалі ще з весни почати загартовувати організм, щоб до наступної зими вже підійти у всеозброєнні. Напевно, найбільш відомим ще з дитинства способом загартовування є загартовування водою. Існує досить багато видів загартовування, починаючи від просто холодного душу і закінчуючи обтирання снігом. Також варто згадати ще лікувальне моржування та купання в природних водоймах. Головне, це у всьому пам’ятати міру, загартовуватися потрібно поступово знижуючи температуру і даючи можливість організму адаптуватися до зміни умов зовнішнього середовища, тим самим підвищивши діапазон його здібностей до протистояння хвороботворним мікроорганізмам. Але що ж робити, якщо загартуватися Ви ще не встигли, але вже захворіли?

Робота імунної системи організму залежить від багатьох факторів. Наприклад, харчування. В процесі захворювання правильний раціон харчування може істотно вплинути на розвиток вірусу і скоротити термін його існування, таким чином можна уникнути різних ускладнень.