Як зміцнити імунітет народними засобами?

Високий імунітет є головною запорукою хорошого самопочуття і довголіття, тому завданням кожної людини є докладання максимальних зусиль для зміцнення імунної системи. Тільки так можна вберегтися від численних захворювань і патологічних процесів, що призводять до старіння організму і смерті.

lkjhПри цьому не існує ліків, за допомогою яких можна було б досягти швидкого зміцнення імунітету. Для цього потрібно докладати багато зусиль, і переглянути свій спосіб життя, звички. Процес підвищення імунітету складається з кількох етапів очищення організму, прийому здорової їжі, а також активної діяльності. Можна також застосовувати народні засоби підвищення імунітету, які спрямовані на оздоровлення організму, підвищення захисних сил. По-перше, можна приймати настоянку, виготовлену з волоського горіха (листя).

Щоб приготувати цей засіб, потрібно залити 4 чайних ложки висушеного листя горіха 0,5 л крутого окропу. Після настоювання протягом 12 годин засіб готовий до застосування. Його слід вживати по 60 г вранці і ввечері. Можна також щодня з’їдати по 5 або 6 волоських горіхів, які також дуже корисні для здоров’я. Можна також виготовити спеціальний вітамінний напій. Для цього потрібно взяти по півсклянки соку редьки і моркви, 1 столову ложку журавлинного соку, який можна замінити лимонним, а також столову ложку меду. Після змішування компонентів напій готовий до використання. Його потрібно вживати по столовій ложці 2 рази в день. Зазначений напій відмінно допомагає захистити організм від вірусів, наприклад, в період серйозних епідемій грипу.