Як зміцнити імунітет: 6 основних факторів, що впливають на силу імунітету. Частина 2

3. Відмова від шкідливих звичок. Немає необхідності розповідати про негативний вплив куріння та алкоголю на організм людини. Але є необхідність відмовитися від цих шкідливих звичок. Всі це прекрасно розуміють, але, у свою чергу, багато хто ігнорує цей факт.

f00870812114de070e9c0b83d5f64bdeОдин лише вплив алкоголю та куріння може звести нанівець всі спроби зміцнення власного здоров’я.

4. Мінімізація впливу негативної екологічної ситуації на організм. Навіть, якщо немає можливості поміняти місце проживання на більш екологічно чисте, то можна звести до мінімуму його вплив на організм.
В основному, це відноситься до чистоти води, яку ми п’ємо, повітря, яким ми дихаємо. Намагайтеся частіше бувати на свіжому повітрі. Використовуйте кожну можливість, щоб більше часу проводити на природі.

5. Режим сну і відпочинку. Варто пам’ятати, що спати потрібно не менше 8 годин в день, причому час відходу до сну і підйому має бути фіксованим, як у будні дні, так і у вихідні. Не допускайте перевтоми.
Часу для відпочинку та релаксації необхідно виділяти стільки, скільки цього буде потрібно.

6. Захистіть себе від негативу і стресів. Гарний настрій позитивно впливає на зміцнення імунітету. Намагайтеся не впускати в себе негативні емоції. Наповніть своє життя позитивом та яскравими фарбами, більше смійтеся і посміхайтеся. Недарма існує вислів: «Сміх продовжує життя».

Дані рекомендації можна було б звести до однієї-єдиної фрази: «здоровий спосіб життя». Однак, для досягнення бажаного результату обов’язковою умовою є системний підхід. Мало користуватися однією-двома рекомендаціями для зміцнення імунітету.

Лише комплексне і постійне виконання всіх описаних вище правил дозволить зміцнити Ваше здоров’я і створити надійний захист від впливу негативних факторів на Ваш організм.