Як зміцнити імунітет: 6 основних факторів, що впливають на силу імунітету. Частина 1

Було б добре мати таке міцне здоров’я, при якому організм був би несприйнятливий до різного роду, вірусів, інфекцій, а також інших зовнішніх факторів, здатних викликати хвороби і нездужання. На щастя, існує природний механізм захисту організму, який називається імунітетом. Імунітет — це система організму, покликана протистояти зміні нормального функціонування організму, забезпечити захист від негативного впливу навколишнього середовища і зберігати основні параметри життєдіяльності.

Povyishenie-immuniteta-2У даній статті ми переконаємося, що створення і підтримка міцного здоров’я, за допомогою зміцнення імунітету – це цілком реальне і посильне завдання для кожної людини.

Отже, давайте розберемо основні фактори, що впливають на силу імунітету та рекомендації щодо його зміцнення.

1. Правильне харчування. Позитивно впливає на зміцнення імунітету — раціональне харчування. Їжа повинна бути багатою на корисні елементи, такі, як вітаміни, макро- та мікроелементи.

Необхідно більше вживати саме свіжих продуктів харчування, зокрема, свіжі фрукти і овочі, а також молочні продукти. Крім того, слід дотримуватися розпорядку у прийманні їжі і в жодному разі не переїдати.

2. Фізичні навантаження. Відсутність або недолік фізичної активності негативно позначається на стані імунітету. Тому дуже важливо виділяти, як мінімум 30 хвилин в день, на фізичні навантаження. Заняття повинні бути регулярними.

При цьому, фізичні вправи повинні доставляти задоволення, не слід допускати перевтому.