Як зібратися в подорож?

Практично всі люди люблять подорожувати, і в більшості випадків подорожі приносить їм радість. А ось збиратися в дорогу — заняття, здатне по-справжньому принести головний біль і навіть затьмарити поїздку. Вся справа в тому, що люди часто думають, що для зборів у них є купа вільного часу, а насправді ж терміни досить стислі. У зв’язку з цим часто виходить так, що валізу людина збирає, коли вже обмаль часу.

thumbnail-20150520184321nОдяг, змінна нижня білизна, шкарпетки… Чомусь у валізі вже є в зайві речі, а чогось потрібного може не бути взагалі, і найсумніше, що часто виявляється це або в аеропорту, або ж взагалі тільки при розпакуванні валізи в пункті призначення. У зв’язку з цим після прибуття на місце часто можна почути: «Чорт!» А відразу ж слідом питання: «А ви не підкажете, де тут найближчий магазин? Мені потрібно купити…». Щоб не відбувалося подібних казусів, за умови нетермінової поїздки починати збиратися потрібно мінімум за 7 днів.

Для початку необхідно підготувати валізу (яку можна придбати здесь) і переконатися в тому, що вона придатна до поїздки. Розгляньте питання придбання систем зберігання речей, за допомогою яких ви впорядкуйте свої речі, полегшите для себе їх знаходження і пересування в поїздці.

Обов’язково подбайте про засоби особистої гігієни (засобі для вмивання обличчя, для жінок — про прокладки), нижню білизну, змінні пари шкарпеток. Не забувайте покласти у валізу ліки, особливо якщо ви їдете в іншу країну, нехай навіть і на короткий термін. Бо часом буває так, що дістати необхідні ліки буває складно. Звичайно, при бажанні ви знайдете аналоги, але їх ефект на організм людини з іншого середовища та інших кліматичних умов може бути зниженим або непередбачуваним. Ще одне важливе правило при складанні валізи стосується прання речей. Адже нерідко буває так, що річ, яку ви хочете з собою взяти, перед самою поїздкою раптом виявляється не у кращому вигляді. Але якщо просто кидати у валізу речі на швидку руку ще можна, то з пранням це не пройде, так як речам потрібен час для сушіння. Якщо річ не висохне, то вам доведеться відмовитися брати її з собою або ж покласти у валізу мокру. А це, безсумнівно, збільшить вагу вашої сумки. Крім того, пролежавши у вузькому, замкнутому і набитому іншими предметами просторі, вона обов’язково набуде неприємний запах.

Ну, говорити про важливість і завчасну підготовки таких речей, як документи, вважаю зайвим. Переконайтеся в їх готовності та місцезнаходженні у квартирі, щоб перед самим виходом раптом не почати судорожно шукати їх.